1 Ayın Sonucunda...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Alpay tarafından 15 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    1.Ayımı bitirdim. İlk üç ay boyunca evde çalışıp 3.ay sonunda spor salonunda çalışma kararı almıştım 1 ay evvel konu açmıştım forumda bazılarınız hatırlar belki... hocalarımın önerdiği programı 1 ay boyunca ne fazla ne az uyguladım dediklerini harfiyen uyguladım beklediğimden daha fazla sonuç aldım açıkçası tezcanlı birisi olmama rağmen ilkkez sabırla bir iş yaptım ve devam edicem iki kolda yaklaşıl olarak 1.5 cm kadar gelıstı omuz ve göğüs kaslarım biraz daha belırgınleştı...Çalışıyorum olmuyor demeyın uzman birinden doğru bir prgoramla uyugularsanız gelışme gorebılırsızın

(Spora başlayacağım gün fotomu cekmıstım ve sımdıkı fotomuda cekıp forumda paylaşıcam forumdan birisi before-after yontemını yap demıstı o kımse ona teşekkur edıyorum şuan ısmını hatırlamıyorum)

bench_Obench_O

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    elbetteki gelişmede 3 aylık ev çalışmasıda katkı sağlamıştır 1 ayda salonda sanırım basketbolda oynuyorsunuz gelişme olur az fakat direk hiç alt yapı yokken salonda 1 ay çalışılırsa ne kadar iyi bir program olsada sonuç alınamaz zaten ilk ayın amacı hareketleri nizami yapmayı öğrenmektir gelişmek değil

Alpay bunu beğendi.
  3. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    katılıyorum hepsıne ayrıca moralın ve çalışma isteiğinin ne kadar önemlı oldugunuda anladım moralsız veya ısteksız oldugum zamanlar hareketlerı duzgun uygulamıyorum veya set sayısını felan karıştırıyorum :)

rockybalboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş