Şınav hakkında soru..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve bb78 tarafından 4 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. bb78

bb78 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar şınav çekiyorum 1.1.5 aydır düzenli olarak. ilk baş 6 haftada 100 şınav programını uygulamaya çalışıyordum 4. haftaya geldim epey zorlandım aslında diğer haftalar iyiydi. sonra düzenli olarak çekmeye başladım kafama göre :D gögsüm zayıf oldugumdan sanki eskisine göre epey şişmiş gözüküyor :D 1.79 boy 62 kilo :D

soracagım soru şınav sadece gögüs için midir ? yani başka bişi kazandırmaz mı bana ? güç mesela..

2. GnCy

GnCy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Evet kazandırır yumruk üstünde yaparsanda bileklerin kuvvet kazanır.Başarılar.

3. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Dostum 6haftada 100 sinav programi bende de vardi bugun bitti 1. Seviyesinden baslamistim. Suan 40 tane rahat cekebiliyorum. Sinav kollarimi guclendirdi gogsumu yine ayni gibi omuzlarada etkisi var diye biliyorum.2gun sonra 3. Seviyeye baslicagim. Sanada basarilar diliyorum. Duzenli yapman etkisini gosterir. :)

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    şınav komple vucudu çalıştırır aslında ama en efektif olarak göğüs ve triceps ler çalışır.

5. numb15

numb15 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Evet bende 1 aydır düzenli sabah ve aksam olmak üzere 4x12 tane şınav çekiyorum omuz kolumun arka tarafının geliştiğini hissediyorum aynı sekildede göğüsümün,ama göğüsüm çok zayıf olduğundan sınava basladım ama aklıma takılan bir soru var yardım edebilcek birisine ihtiyacım var ben basketçiyim ileriye dönük düşünmem gerekir bu şınav çekme boyun uzamasına etki edermi acaba?Bide balfix çekmek şimdi sadece boy ve kilo ile basket oynanamıyor aynı keza yeteneklede olmuyor elbet fiziksel zorluklar ortaya çıkıyor bana bu konua yardım edebilecek biri varmı?

6. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    merhaba şınav boy uzamasını etkilemez vücut ağırlıgında çalıştıgın için fazla zorlanma olmaz o yüzden bi sorun olmaz ;)

Sayfayı Paylaş