İnşaat demirciligi hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmet0057 tarafından 20 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar ben inşaat demirciliginde çalışmaya başladım.Yani o kızgın güneşin altında sıcak ve agır demirleri kaldırıp üst katlara götürüorum(bu işi yapanlar az ya da çok bilir.)Sorum ise;Kilolu bir yapım var sizce göbegimi eritmek için ideal bir iş mi ? Boyumu uzatır mı (hep güneşin altındayım)Beslenme konusunda ise bol bol su içiyorum inşaatta yemek olarakta sabah gitmeden önce çay peynir ekmek öglende bi tane döner akşamda evde olan şeylerden az yiyorum.Artıları ve eksileri söylemenizi rica ediyorum.Selamlar...

Not:Yaş:18
    Boy:1,65cm
    Kilo:75kg

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    tum gun gunes altında durmak zararlı oluyor zararlı gunes ıısnları yuzunden gunes kremı surup oyle calısmaya baslayın kahvaltıya yumurta ekleyın boy bu saatten sonra fazla uzamaz bıde bu çalışmanın boy uzatmaya faydası olcagını dusunmuyorum döner yağlı olabılıyor cok kılo sorunun varsa evden yapabılırsen saglıklı bır ogun yapabılırsın salata da koyarsın yemegın yanına ara ogunlerdede meyve tuketırsın

3. mehmet0057

mehmet0057 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Boy için demirleri fazla agır kaldırmıyorum zaten onu önceden düşünmüştüm iş ortamı çok sıcak oldugundan götürecegim yiyecekler bozulabilir.Döner konusunda ise yedikten sonra işe koyuluyorum hemen akşama kadarda eriyip gidiyor oda.Artıları hakkında görüşleriniz neler ?Selamlar...

4. adm78

adm78 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ben nasılsa yediğimi eritiyorum aga zihniyeti sende de var arkadaşım. önemli olan yediğini eritmek değil, vücudunda kalan yağları eritmek.

5. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    dostum şantiyelerde çok vakit harcamış biri olarak senin en büyük sorunun beslenme ve düzensiz tekrarlardır.
    İnşaat işinde çalışanlar çook güçlü olurlar ama kas oluşumları kavrukdur.
    Set ve tekrar yoktur.
    Yemeklerde carbonhidratı bol protein az olduğundanda kötüdür.
    Sana tavsiyem yumurta yemen

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bol yumurta süt peynir ayran yoğurt yemeye bak sabahları peynir yumurta bal yiyebilirsin öğlenleri ise döner değilde bomba yaptır sade yumurta olsun ama yumurtayı fazladan koydur ayran filan yanında gece yatmadan öncede yumurta yemeye özen göster kaslar dinlenirken gelişir

Sayfayı Paylaş