İlk 3 ay aynı ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve ragazzo tarafından 25 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. ragazzo

ragazzo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar. Kafama takılan bi soru hakkında görüşlerinizi almak istiyorum askere gitmeden önce 6 aylık bi body geçmişim oldu geldikten sonrada tekrar başladım spora ve 3. ay a girmek üzereyim ama şu varki askerden önce yazılan hareketlerle şu anki bir değil ve şuanki çalıstıgım yerde dikkat ettim ilk 3 ay hoca herkese aynı antremanı yazıyor sebebi ne sizce ?

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    İlk bir kaç ay adaptasyon sürecidir. Yıllarca spor yapıpta ara vermiş insanlar bile tekrar başladıklarında en son bıraktıları programa devam etmiyor. Bir sorun yok yani kafana takma.

3. 3mr3

3mr3 Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    aynen dediği gibi vücudunun ısınması açısında .. bazı hocalar ilgilenmemek için de yapmıyor değiller ne yazıkki. hyper_

GencGrafiker bunu beğendi.
  4. ragazzo

ragazzo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aynen bende hani para alalımda gerisi önemli değil mantığında mı acaba diye sorun etmeye başlamıştım :)

GencGrafiker bunu beğendi.
  5. karahanrojen

karahanrojen Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Askerden yeni gelmiş bir adama 3 ay adaptasyon fazla bence. Bir de adaptasyon ayrı bir şey, sana bir program verdiyse ve bu programda vücut bölgelerin günlere bölündüyse bu adaptasyon programı değildir.

Bazı salonlar ne yazık ki herkese aynı programı yazıyor. Adamın omuzları dar trapez çalıştırıyorlar falan.. Herkesin farklı genetiği var, herkesin farklı bir programı olması lazım. Bence bu soruyu hocanıza sorun. Neden herkese aynı program diye..

Bakalım ne cevap verecek :) Kendi salonumda hocam önce vücuduma baktı ondan sonra program yazdı. Omuzlarım dar diye trapez çalıştırmıyor mesela..

İyi sporlar.

6. ragazzo

ragazzo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle katılıyorum. Hocaya sorduktan sonra aldığım cevap şu yönde oldu 3 ay ısınma gibi düşün 3 aydan sonra bölgesel çalışmaya geçiyoruz falan dedi ama tatmin olmadım işin açığı imkan dolayısıyla şuan katlanıyoruz gerçi...

Acaba göğüs bölgesi hakkında açıkça farkedilecek bi gelişim için hangi haretlerin yapılması gerekir ?

7. Deliammo

Deliammo Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Dumbell göğüs press bayağı etkili oluyormuş forumda da konusu var

Sayfayı Paylaş