İş Yoğunluğu

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve mert8171 tarafından 1 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mert8171

mert8171 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar su dagıtım işi yapıyorum zaman zaman bu suları ellerımle taşıyorum zaman zaman paletı arabadan ındırmek için aşağı itiyoruz.Bazen hafif bazen biraz ağır olabiliyo dagıtım yerımıze gore yani gün içinde sureklı aktıf taşıma itme olayı yok.Sabah 7 bucuk aksam 5 bucuk max 6 ya kadar. Ertesi gun trapezlerimde biraz ağrı oluyor. Nelere dikkat etmeliyim supplement olarak creatin kullanmamın bana getirisi olur mu

2. BadStrangr

BadStrangr Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    merhaba abi şimdi senin kaslarin dinlenmesi lazım neden mi sen zaten günde 8-9 saat su taşıyosun bilemedin o saatin içinde 2-3 saatı boş geçer sipariş olmassa ama gine bi taşıma işi elbet olur beslenmene dikkat et sabahları yulaf ezmesi denemeni öneririm eti lifalif güç ve kondisyon arttırıcıdır kendisi motivasyon videolarıda izle 2 yıllık deişim onlar gaz getirir haftada 5 gün çalışmanı tavsiye ederim kol omuz gögüs sırt bacak boş oldugun gün 1 saatlik kardiyo var tam bir yağ yakma serisi felaket iyi günler kolay gelsin.

3. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Sadece su dagitimi yazmissin ,bodybuilding yapiyomusun?
    --- Mesaj birleştirildi, 2 Haziran 2016 ---
    Cunku su dagitip creatine kullanmak biraz abest olur.

4. mert8171

mert8171 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Evet yapıyorum tabıkı

Sayfayı Paylaş