İş ile Sporu bi arada götürmek?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 1zeus tarafından 13 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 1zeus

1zeus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar,

bu ayın 4 ünde fitness salonuna yazıldım.Daha önceden temelim vardı spora zamanın da kilo vermek ve hafif estekiliğe kavuşmak için yaptım yaklaşık 4-5 ay,
    neyse yaşım 19 bu yıl açık öğretime yazıldım günlük programım çok çok yoğun.işe girdim çalışıyorum sadece cuma günü izin günüm hafta sonları sabah 9-12 arası ingilizce kursuna gidiyorum mesai saatlerim 11-20.00 arası oluyor.iki günde 8.30-5.30 arası.şimdi durum bu ve evle iş arası 1.30 saat yol sürüyor.eve akşam gelidğimde saat 21.30 felan oluyor namaz kıl yemek ye derken 22.30 a geliyor yorgunluk vs.satış elemanı olduğum için oturmak yasak haliyle nsan çok yoruluyor.

Neyse asıl konu arkadaşlar abiler şmdi salona gidiyorum çalışıyorum skınıtı yok da sabahları kalkamıyorum gidesim geliyor ama gidemiyorum.bunun için nasıl bi beslenme programı yapmalıyım.yani daima enerjik olmak için.şuan karbonhidrat ağırlıklı besleniyorum yulaf aldım ton balığı buldur tavuk pirinç tüketiyorum enerjik kalmak için sürekli çikolata yiyorum.sizce yanlışmı yapıyorum gün boyu uyukluyorum.vede çalışırken dinlediğinz müzikler motive amaçlı videolar varmı?

Boy-168
    Kilo-67.450kkg

iyi günler.. :)

2. Boss54

Boss54 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Sabah kahvaltini cok iyi yapmaya bak günün enerjisi sabah kahvaltisina bagli diye biliyorum

3. 1zeus

1zeus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Hocam biraz geç cevap versim kusura bakma

Kahvaltı yönünden sıkıntım yok zaten sağlam yaparım da acaba çikolata işini fazla abartıyormuyum diye düşünüyorum. Bide program bana biraz garip geldi sizce uysammı yoksa başka bi programmı yapsam
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Ocak 2017 ---
    Programı eve geçince atacağım

4. 1zeus

1zeus Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    IMG_1539.JPG
    IMG_1541.JPG
    Birde biceps curlu makine yazmış beyler nedendir bilmiyorum 10 kiloyla bile 8 tekrar yapamadım normalde dumbella 12 kilo koymazken makinede 10 kilo koydu dumbelle yapsam olurmu. Aslında ben eski usul yani arnold usulu ağırlıkla cebelleşerek çalışmayı seven biriyim bana kendini çok kasmadan bunları yap deyince adam pek samimi gelmedi bana

Sayfayı Paylaş