çalışma esnasında pazu şişmesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve skllmyh tarafından 14 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    bugün omuz-pazu programım vardı resmen biceps kasım patlıycak gibi şişti artık diğer hareketleri yapamıyordum kolum oynamıyordu.fakat eve geldim falan şimdi gene eskisi gibi .. sorum ise şu. çalışırken şişiyor çalışma sonrası tekrar eski hale dönüyor yani gelişmiyor gibi bişey bu normal bişeymi sizce?

2. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    kaçıncı programdası kaç aydır yapıyorsun.

eğer yeniysen bir kaç aydır yapıyorsan.:
    kasların içi kasn doluyor. bu sayede daha 1-1,5 cm daha kalınlaşıyor. ve içi kan doluyken bazen böyle zorlar birşey değil yani. forumda direk böyle konu yokama bazı konularda görebilirsin. bodycilerin uzun mesafe koşması ile ilgili olan bir konu vardı orada bundanda söz ediliyor.

3. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    pump denen olay. normal bir şey. çalışan kas şişer ve kalınlaşır. duruncada zayıflar ve iner. sen zaten bunu yaşamışsın.
    pump alabiliyorsan kasın gelişmesi iyi olur. ama beslenmeni ve antremanı iyi yapmak lazım.

4. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    6 aydır vg yapıyorum.yemege dikkat ediyorum ayrıca protein tozu kullanmaya karar verdim.açıkçası salonda şişerken öyle kalmasını istiyorum ama malsf gene sönüyor.tabi bazende yanıyor

5. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    şuan da pazu ölçünne
    diyelim 33 şişince 34 olacak bu kadar olsun yeter diyeceksin 2 ay sonra ölçecen 34 antremanda ölçcen 35 bu kadar olsun yeter diyecen 36 olmuş yine daha iyisini isteyeceksin bana öyle oluyor. herhalde kaslar sıcakken daha farklı görünüyor çok cazip oluyor.

6. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    açıkçası salondaki hoca ölçmedi 6 ay geçti hala bişey demedi.ama eskiye göre baya fark war tabi.sıcak sıcak çalştıktan sonra baya bi güzel oluyor kaslar :D

Sayfayı Paylaş