Üstadlar göğüs için yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve holigan0696 tarafından 1 Nisan 2016 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. holigan0696

holigan0696 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Üstadlar yaklaşık 4 aydır fitness ile uğraşıyorum. Arkadaşlarım ile beraber başladık aynı zamanda başlamamıza rağmen onların göğüsleri baya bir gelişli ama bende hiç bi gelişme olmadı. Fotoğrafları koyuyorum buna göre bana bir program verecek önerebilecek olan var mı ?

2. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Dostum bana boy kilo şuanki antreman programın ve ağırlık kiloları, genel beslenmen, varsa takviye supplementleri yazar mısın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

holigan0696 bunu beğendi.
  3. holigan0696

holigan0696 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Boy 182 , kilo 73. Bu programa yeni geçtim ama yazayım ; Smith bench press 4*12-10-8-6 , Inclide dumbell press3*8 , Freeload decline press 3*12-10-8 , Süperset = Cable crossover - dumbell fly 4*12 , Smith Inclide press 7*7 programı daha 1 kere uyguladım yeni balşadım. Bench de 25 bir tarafa 25 diğer tarafa 20 de barı sayarsak 70 giriyorum , destekli 80-85 i buluyor . Genel beslenmem protein ve karbonhidrat üzerine. 4 ay önce başladığımda 65 kilo idim gainer aldım supermass onu kullandum bu kiloya geldim şuan bitti 1 haftadır da optimum gold kullanıyorum whey

4. Cengizhan CAN

Cengizhan CAN Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Balıkesir
    Supplement için maddi imkanının var mı? Sana antreman programı ve birkaç ürün söyleyeceğim. Beslenmeni de tarif etmeye çalışacağım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Kurallar Madde-11'e aykırı başlık açmak.

Madde 11-Kişiye özel başlık açamazsınız, başlıklarda kişiye özel mesaj yazamazsınız.(Ör: "sadece xxxx cevaplasın" ya da "sadece prof.lar baksın") Bu gibi durumlarda ilgili kişiye özel mesaj (PM) göndermelisiniz. Bu kurala uymayan mesajlar silinecek ve üye uyarı alacaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş