Üst Vücut Geliştirme Programı Oluşturdum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xMindstate tarafından 25 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. xMindstate

xMindstate Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar kasların dinlenmesine dikkat ederek hazırladım Bu Yaptığım doğrumu sizce ?

Pazartesi
    1. Dambıl ile Göğüs Geliştirme Hareketleri 5 Haraket 20 Dakika Piramit Seti

2. Dambıl ile Omuz Geliştirme Hareketleri 5 Haraket 20 Dakika Piramit Seti
    3. Dambıl ile Sırt, Kanat Geliştirme Hareketleri 3 Haraket 20 Dakika Piramet Seti

Salı
    4. Dambıl ile Ön Kol Geliştirme Hareketleri- 5 Haraket 20 Dakika Piramet Seti
    5. Dambıl ile Arka Kol Geliştirme Hareketleri- 5 Haraket 20 Dakika Piramet Seti
    6. Dambıl ile Bilek Geliştirme Hareketleri- 2 Haraket 20 Dakika Piramet Seti

Çarşamba
    7. Dambıl ile Karın, Mide Geliştirme Hareketleri- 4 Haraket 20 Dakika Piramet Seti
    8. Dambıl ile Bel Geliştirme Hareketleri- 2 Haraket 20 Dakika Piramet Seti[/B]
    9. Dambıl ile Bacak Geliştirme Hareketleri- 2 Haraket 20 Dakika Piramet Seti

Perşembe: Pazartesinin aynısı
    Cuma: Salının aynısı
    Cumartesi: Çarşambanın aynısı
    Pazar: Dinlenme

Birde vücudumda hafif yağ var onları nasıl giderebilirim. Kas yapmak için aç kalsam daha etkili olur mu ? Suyu bol içiyorum etkisi olur mu ? Dumbell Yok Tartıda ölçtüm 4 şişe 5.7kg geldi 2.8kg ediyor her elime aldığım şişeler uygunmu sizce Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleme: 25 Temmuz 2016

Sayfayı Paylaş