Üniversite

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve TTTT tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Arkadaşlar bu sene hacettepe üniversitesini kazandım ben keçiörende oturan bir insanım üniversitem beytepede yani çok uzak unıversıteye gıtmek ıcın 3 tane ulasım aracı degıstırıyorum mesela bugun saat 10 da etkınlık vardı katılması zorunlu saat 7 20de evden cıktım saat 9 30 da ancao radaydım once otobus sonra metro sonra bı otobus daha ondan sonrada bı 15 20 dk yurumek zorunda kaılıyorum vallahi ilk günden ınanılmaz yordu saat 6 30 da kalktım ve sadece kahvaltıyla sat 3 e kadar durdum neredeyse saat 10 30 gıbı etkınlıklerı basladı 12 de bıttı eve anca 2 30 da varabılıdım yanı gunluk 4 30 saat cıvarı yol cekıcem bunun kısı var ankaranın kısı meshurdur soguk bı yandan kar bı yandan yaz desen suankı gıbı kavuruyor bırakmayı dusunuyorum sızce ne yapıyım cok sıkıntılı bır durumdayım sıze anlatmak ıstedım sadece bazıları tersleyebilir saygım vardır ama durum böyle kim günlük 4 30 saat yol cekmek ısterki ?

2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Okula yakın bir ev tut .Yurtta kal ,arkadaşlarla eve çık vs ... o kadar yol çekilmez her gün :(

3. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    maddi durumum yeterli degil malesef zaten o yüzden ailemin yanına kaldım ankarada nasıl olucak bilmiyorum yurta gırmek ıstedım almadılar ankarada yasıyorum dıye vallahı cok kotu durumdayım çeken bilir derler ya allah hayırlısını nasip etsin artık psıkolojık olarak çökmüş durumdayım eskiden 10 dk otobus beklerken cıldırırdım sımdı yarım saat beklıyorum gelınce erken geldi yine diyorum vallahı allah kımseını basına vermesın

PeNa bunu beğendi.
  4. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Yol çekilmiyor.Bir gün değil bu olay 4 yıl boyunca yaşayacaksın.Vefa Lisesini kazanmıştım,bilenler bilir iyi bir lise.Ancak evime en azından 2 saat yol gitmem gerekiyordu.Ben çekemem o yolu,çekebilene helal olsun dedim evime yakın bir liseye girdim.Bunun sabahı var akşamı var.Erken uyanmayı geçtim akşam eve çok geç geleceksin.

5. İmPrimera

İmPrimera Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ankara'nın çeşitli yerlerinden kalkan servisleri olabilir.Öğrenci işlerine bir sor derim.

6. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    varmış bu sene mahkeme kararıyla kaldırmıslar ulasım yok anca kendı araban olcak yada 1 metro 2 otobus degıstırcen bakalım yapacak bırsey yok cekcez artık :)

7. trkçrl

trkçrl Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    abicim ben hergün 2 saat yol çekiyorum bazen isyan edicek gibi oluyorum ama iyi kötü 2 yıl idare etti 2 yıl sonra üniversiteye gidicem inşallah bence sen o yolu 4 yıl boyunca çekemessin sadece sen değil çoğu insa çekemez bence part time bi iş bulup çalış ve arkadaşlarınla 1 aya eve çık...

mericboss99 bunu beğendi.
  8. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    kardesım part tıme falan zaman kalmıyo 9 dan 4 e kadar hazırlık var bıde benım 5den sonra ıse gırsem ıngılızce ogrenme sansım kalmz cunku calısmak lazım ayrıca 5 de gırcem anca ıs 1 de bıter eve gelmem 2o lur yanı bu sefer uykusuzluk ve hıc bırsey ogrenememe durumu var yanı her tarafı ayrı bi .. şey yani neyse 5 yıl bide artık yapacak bırsey yok cekecez

9. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Kazandıgın üniversite belli, bence ya yurt bul ya da o yolu cek, hacettepe sonuçta

10. TTTT

TTTT Üye

Beğenileri:
    176
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    alıştım artık takıp kulaklıgı yola gidiyoruz o kadar kötü gelmiyo artık yani üniversitenin içine girince herşey unutuluyor :)

requ. bunu beğendi.
  11. boyka06

boyka06 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    18
    para biriktir elektrikli bisiklet al

Sayfayı Paylaş