Üçgen Vücut

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cinsanity44 tarafından 25 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Selamün aleyküm. İlk öncelikle bütün herkesin kurban bayramı mübarek olsun :) Adım Can 1-2 aydır sitede geziniyorum sizler sayesinde aklımda soruların çoğunun cevabını aldım herkese teşekkür ederim gerçekten çok iyi bir site inşallah daha büyür ama aklımda takılan bi sorunumun cevabını bulamadım sizlerle paylaşmak istiyorum. 16-17 yaşındayım basketbol oyuncusuyum 175 boyunda 57 kiloyum. Kilom az olduğundan geri almaya çalışıyorum istediğim zaman kilo verip istediğim zaman alabiliyorum ama üçgen vücut hakkında bilmediklerim var. Bacaklarım çok uzun 106 bacağımın uzunluğu gövdemde 65-70 cm falan ama üçgen vücuda yatkın mıyım hiç bilmiyorum çevremdeki çoğu kişinin bacağı kısa kendileri üçgen olduklarını diyor fakat bunun hakkında bilgim yok. Kalça kısmım bacağımın uzunluğundan çok az büyük veya zayıfım diye böyle bide üst bacak kasım çok fazla yok yağ var yani altını hep çalıştırdım anlayacağınız. Şimdi üçgen vücut muyum ? Bu işe vücudum yatkın mı öğrenmek istiyorum ve hangi bölgeleri çalıştırmalıyım ? Bu arada annem ve babam kısa :( Sizlerden yardım bekliyorum :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Ucgen dedigin sey genis bir sirt genis omuzlar ve dar bir bel sonucu olusankompozisyonun ucgene benzemesidir.

3. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Omuzlarım geniş belimde dar zaten fazla uzun bi belim yok :/

4. brhmcr

brhmcr Guest

Sirtinda genisse ucgensin iste :) belin kisaysa dar acili ucgen olursun :)

5. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Yani hangisi daha iyi anlamadım ? Kısa bacaklı olup üçgen olmak mı ? Uzun bacaklı olup üçgen olmak mı ? Hangisi daha çok fark edilir yani :)

6. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Uzun olup üçgen olmak :)

7. Cinsanity44

Cinsanity44 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Bu epey içimi rahatlattı :) Büyük Göğüs kasımın çevresi geniş ama karın kası zor olucak herhalde :)

Sayfayı Paylaş