Özel Bir yardım Rica ediyorum....

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve OsiriS tarafından 16 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. OsiriS

OsiriS Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhabalar Hocalarım Abilerim,

Biliyorum ki bir çok topic açılıyor.Olduğunca fazla konu ortaya çıkıyo ve hepsi birbirine girip forum kirliliği oluyo.Sorunumu dile getireyim uzatmadan...

Ben 16 yaşındayım 1.68 boyunda ve 71 kiloda bir gencim ve vücudumda yağ oranı aşırı derece fazla... Forumu talan ettim sağa baktım sola baktım ama kafam karıştı.Yazılan terimlerden hiç birşey anlamıyorum.
    Şunu söylemeliyim 10 kiloluk dambıllarım var.İyi hoş çalışıyorum forumlardan gördüğüm kadarıyla ama çıkıp diyolar belli bir program şöyle çalışmalısın böyle çalışmalısın. Şimdi ben gösterilen hareketlerin hepsini hergün yapsam daha etkili olmaz mı? Yani dinlenmeli miyim? Tam olarak nasıl bir program izleyeceğimi bilmiyorum.Nasıl besleneceğimde cabası....

Yani Yağlarımı eritmek ve güzel bir vücuda kavuşmak için nasıl çalışmam gerekiyor.?Nasıl beslenmeliyim?Amino 4600 yararlı olur mu?

Kusura bakmayın ama artık vücudumdan utanıyorum.Kendimi beğenmemeye başladım.Arkadaşlarımın yanında kendimi küçük görüyorum.Piskolojim iyice bozuluyo ve ben daha 16 yaşındayım.Derdimide çevremden kimseye anlatmadım anlatabileceğimide zannetmiyorum.Yardımcı olabilirseniz çok sevinicem yada deliricem :mad:

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    şöyle yapmalısın böyle yapmalısın diyenlerin dediklerini incele..forumla karşılaştır..forumu iyice araştırmamışsın..her sorun ayrı bir konu başlığı..ayrıca panik psikolojisi içince araştırma yapamazsın..önünce uzun yıllar var..sakin ol ve forumu iyice ama iyice oku..
    ayrıca evde yapılan hareketler ile ilgili bölüm var orayıda esgeçmişsin..incele..
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde_dumbell_ile_al_ma-t8554.html

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş