Önerilerinizi bekliyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve grumpy tarafından 24 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. grumpy

grumpy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Selam abilerim benim bi sorum var ilgilenirseniz memnun olurum
    Benim önceden 3 aylık bi salon deneyimim oldu geçen yaz oldu bu bende 1.5 ay önce tekrardan başladım vücudumda fazla yağ vardı ve bunları hem yakıp hemde kas yapmak istiyorum salona başladıgım ilk gün 89 kiloydum şuan 82,5 kiloyum ama hala karın bölgemde belimde yağlar var ve kolumda yağlar var şimdi ben haftada 3 gün çalışıyorum 1.gün:Kol ve Göğüs 2.gün:Omuz ve Trapez 3.gün:Sırt-Trapez her antrenman öncesi 10 dk koşu bandında biraz yürüyüş biraz koşu yapıyorum ve her antrenman sonrası Mekik,leg raise,plank yapıyorum beslenmeye gelince günde 2 yumurta yarım dilim buğday ekmeği,domates ve su,sudan başka bişey içmiyorum öğle için form bisküvi yiyiyorum bi paket,akşam da 4 yumurta domates ve yarım dilim buğday ekmeği yiyorum bazen göğüs de yiyorm değişiyo yani benim size sorum bu yaptıklarımda hata varmı eksik varmı varsa nelerdir önerebileceğiniz program varmı? (vücudumun resmini atabilirm tavsiye vermeniz için)
    Şimdiden teşekkür ederim abilerim

edit:Boy:1.84
    Kilo:82,5

Son düzenleme: 24 Mayıs 2015
  2. grumpy

grumpy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu önerisi olan :)

3. zeo64