Önce Zayıflamakmı Yoksa kas çalışmakmı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mehmettas tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mehmettas

mehmettas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba arkadaşlar ben yeni başladım bir sorum var benim boy 1.90 kilom 91 ve hafiften göğüslerim var ve göbeğim var biraz . Kısacası yağlı bir vücudum var ben kısa sürede bu yağları eritip hemen kas gelişimine başlamak istiyorum bunun içi ne yapmam gerek yardımcı olursanız çok sevinirim :)

2. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo sorunu bendede var zor bi drum düzenli bi diyet ve cardio ile ayda 4 kilo verebilirsin :)

3. mehmettas

mehmettas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Cok değil fazlam sadece 4 5 kilo..ben birde bunun süreci yavaslatmasini istemiyorum. ..
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Şubat 2014 ---
    Az birisi yardım etsin

Son düzenleme: 17 Şubat 2014
  4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Yavaş yavaş ver saglıklı bi şekilde ver saglık sorunları yaşadıktan sonra ne degeri var kilonun

5. mehmettas

mehmettas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yok kardeşim acele yokta sadece fikir almak istiyorum önce ne etmem lazm kilomu vermem lazım yoksa ağırllığa devam etmemmi lazım.. bunu merak ediyorum

6. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Bu soru benimde kafamı karıştırırdı Forumda okuduğum kadarıyla özellikle göbek ve bel çevresinde kilo varsa önce onları yürüyüş ve bisiklet ile eritmek gerektiğini öğrendim.Ben kilo vermeye öncelik verdim yanında ufak antremanlar yapıyorum.Faydasını yeni yeni görmeye başladım.Yanlız göğüs kısmında bahsettiğin yağlanmaysa o biraz sıkıntı sanırım.Çünkü burada okuduğum iki yazıda göğüs kısmında yağlanmanın kas aşamasında gitmediği de olduğunu okumuştum.Bende duruma göre göğüs ve bel kemerinde 6 ay sonunda bir değişme olmazsa vaser ile aldırmayı düşünüyorum.2 hafta sonra tekrar spora dönebiliyormuşsun vaser de.Bakalım ben başlayalı 10 gün oldu daha önümde çok uzun zaman var.

mehmettas bunu beğendi.
  7. mehmettas

mehmettas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    haklısn kardeşim . Bir üstad bu konuda bize yardımcı olsa iyi olur :D

8. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Aslında ben profesyonel yardımı da düşündüm spor salonu yani ama en yakın spor salonu 30 km uzaklıkta ve kendi işim olduğu için çok geç çıkıyorum zamanım yok.Ama özellikle yürüyüşten çok fayda gördüm.Tempolu yürüyorum yağ yaktırdığı için L carnitin kullanıyorum.L carnitin kullandığım ve kullanmadığım zamanlarda terleme ve performansta çok fark gördüm.L carnitin benim vucudumda farkedilir farklar gösteriyor.Yağ yakımı için tavsiye ederim.Ben hardline kullanıyorum güvenli bulduğum için de hepsiburada.com dan satın alıyorum kargosu da bedava.Biraz reklam gibi oluyo ama ne hepsiburada ne de hardline ile ilişkim yok sadece avantajlarını anlatmak için firma ismi kullanıyorum.Yoksa benim işim tamamen inşaat malzemeleri ve otomotiv üzerine :)

9. mehmettas

mehmettas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    iyimiş :) kaç kilo verdiniz faydası oldumu yağ yakıcıların

10. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    L carnitinin mutlaka faydası oldu attığım terden ve performans artışından bunu hissediyorum.Şöyle söylim, kullandığım zaman yürüyüş yaptığımda atletim su dolu kovaya sokmuş çıkarmış gibi oluyor bacaklarımın bile terlediğini hissediyorum.Almadığım zaman aynı performans ve mesafede sanki atletim hafif rutubetlenmiş gibi oluyor ve zorlanıyorum.

Sayfayı Paylaş