Ölçülerimi nasıl küçültebilirim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kverth tarafından 12 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kverth

Kverth Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Boyum 180 kilom 75
    Açıkçası burada içimi de dökmek istiyorum, 15 yaşımdayım 14 yaşımdan beri yapıyorum vücut geliştirmeyi, tabii 1 sene boyunca kendi vücut ağırlığımla çalıştım 2 ay oluyor ağırlıklara geçeli.
    Başka yerde sorduğum da "ne definisyonu daha küçüksün önce büyü" gibi cevaplar aldım.Size 1-2 sorum olacak;
    1-Ben Six Pack sevdasına yakalandım, uğraşıyorum ama olmuyor hatta bel ölçüm 83 olmuş, kol 34, omuz 119, göğüs 106.Ama ben six pack istiyorum, onun için de beslenme önemli, ama bu yaşımda yağ yakmaya başlarsam gelişimim de "Kas gelişimi değil, normal ergenlik gelişimi"nde bir sıkıntı olur mu?
    2-Sizce yaşıma göre fazla mı yükleniyorum kendime? Amacım şişmek değil, hedef ölçülerim kol min 38-max 41, omuz da işte genişlediği kadar çok genişlemek ve büyümek istemiyorum zaten bu yaşta da olamaz.Abur cubur yemiyorum hiç, bazen okula yulaf yada krep götüremiyorum o yüzden tost alıyorum 2 tane falan.Takıntı yaptım sanırım :D
    Düzenleme:Başlık alakasız olmuş, sanırım nasıl yağ yakabilirim gibi bir şey olacak, özür dilerim.

Sayfayı Paylaş