Ödül öğünü ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Yigit3535 tarafından 22 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 2 aydır diyet + cardio yapıyorum hafta 1 kez istediğim bi öğünde kendime ödül veriyorum hem kendimi motive ediyorum hemde yavaşlayan metebolizmayı şaşırtıyorum sizce iyimi yapıyorum ?

2. qubar

qubar Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Evet normal bi durum bu.Yapılmasının yararlı olduğunu düşündüğüm bir sistem.Ama diyeti bozduğun günde yine de çok abartmanı önerme hergün aldığını en fazla1500-2000 kalori fazlasını almalısın.

3. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Valla genelde dışarda oluyorum yani fast food türü şeyler oluyo ama haftada 1 de olsa yağa da ihtiyacı var diye düşünüyorum ama ödülden sonra asla taviz vermemeye çalışıyorum birkere alışırsam diyet bozula bilir diye :)

4. TheExtremist

TheExtremist Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul / Bostancı
    Ben genelde ödül kısmını alkole ayırıyorum,yoksa hafta içi vs. içsem çok sıkıntı.Hafta sonu birgün çıkıp bi gece arkadaşlarla 6 50'lik ,6 tane de tekila içiyorum.Üzerine birde ıslak vs. ama bunu 2 haftada 1 en fazla yapıyorum.Fazlası diyeti engeller.

5. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın fazlası diyeti engeller.

6. TurTaa

TurTaa Yeni Üye

Beğenileri:
    121
    Ödül Puanları:
    0
    karın kasını gözden çıkarırsanız bence,börek tatlı falan yemek çokta etkilemiyor :)

7. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu odulden ziyade gereklilik olabiliyor bazen. kız arkadasımla dısarı cıktığımızda her zaman istediğim şeyleri yeme şansı bulamıyorum vede boyle gereksiz şeylerden bazen tuketiyorum. seçenek kalmıyor. yani odul bu isse eğer bu kaçınılmaz. ama yok ben ozellikle birde odul vericem diyorsanız one gerek yok. koşullar sizi o odullere yeklaştırecaktır ister sistemez. iyi çlaışmalar ....

8. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Asıl amacım o zaten karın kaslarını çıkarmak :(

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:38 ----------

Haklısın ama ben dışarda arkadaşlarla diyeti bozmadığım sürece genelde.Cumartesi akşamları veya kahvaltıda bozuyorum azda olsa :)

9. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Arada bende öyle kaçamak yapıyorum özellikle bu sıralar bayağı sıklaştı... Birbuçuk bol tereyağlı iskender üstüne bi kazandibi :D sonrada karın antrenmanı sıklaşıyor tabi haftada 4 :(

10. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    olacak okadar bu kadar kafaya takmamak lazım diye düşünüyorum :)

11. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    ben uzun süredir diyetteyim yaklaşık 3 ay oldu ilk 2 ay hiç ödül vermedim kendime adı üstünde ödül bu :) son 1 aydır başladım ve devam edicem ödül öğünlerine çünkü 15 kilo verdim 2 haftada 1 yemek 2 haftada 1 içki olarak hesapladım böylece ayda 1 içki 1 sağlam öğün ödülüm olucak

12. Yigit3535

Yigit3535 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 2 Ayda 8 kilo verdim 80 den 72 ye düştüm bugün pazar kahvaltısı bitane börek yedim ne yalan söyliyim :D

Sayfayı Paylaş