Çok mu az yiyorum. Metabolizma yavaşlığı... Şişmanlık

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mert103 tarafından 12 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mert103

mert103 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba, kalori hesaplaması yaptığımda 3000 küsür kalori çıkıyor ihtiyaç olunan değer. Düzenli spor yapıyorum aralık ayından beri 30 kilo verdim ama şu kalori işini çözemiyorum. Eskiden haftada 3-4 spor yapıyordum şimdi 5-6 güne çıkardım cardiyo ve ağırlık günleri olarak ayırdım.
    Size günlük yediğim şeyleri yazıcam ona göre karar verin kalori miktarı olarak.
    Sabah kardiyo günüyse 3 yumurta ağırlık ise 4 yumurta, 50 gram süzme peynir, biraz salatalık biraz domates, 2-3 zeytin.
    Öğlen spordan yarım saat 1 saat önce yediğim öğün- 50 gram yulaf ezmesi 1 muz arada 1 çorba kaşığı fıstık ezmesi.
    Akşam bazen değişiklik gösteriyor ama ağırlık günleri kesinlikle et yiyorum. Dün şöyle yedim mesela; 300 gram tavuk onu sote gibi yaptım kırmızı biberli, yeşil biberli, domatesli falan - ton balıklı salata(derya ton balık 1konserve) - yoğurt.
    Arkadaşlar önerileriniz neler acaba?

Haftada 3 gün kardiyo - 3 gün ağırlık çalışıyorum. kardiyo hit olarak yapmaya çalışıyorum 1 saat falan sürüyor karın ile 1s 15dk falan.
    Ağırlık olarak full body yapıyorum o da 1saat- 1 s 15dk falan sürüyor.

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    bu beslenmyle antreman bide kardiyomu yapıyorsun şaka de lütfen

3. mert103

mert103 Üye

Beğenileri: