Çok Önemli Bir Soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sweetovski tarafından 13 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. sweetovski

sweetovski Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet Kafe
    Yer:
    Antalya
    Herkese selam arkadaşlar. Ben bu sporu 2 ay kadar yapabildim, ve yaklaşık 3 ay önce bazı sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Bugün tekrar başlayacagım. İlk sefer haftada 4 kez gidiyordum. Dün spor salonuna gittim ve günde 2 seferden haftada 5 ya da 6 günlük bir çalışma programının bana uygun olup olmayacagını sordum. Bana gerekli beslenme ve supplement takviyesi ile uygun olabilceğini ve daha etkili bir sonuç alabileceğim söylendi. Bunu istememin sebebi birazda kendimle alakalı, bir işi 1 gün yapıp ertesi gün yapmadım mı cabuk soğuyorum. Günde 2 sefer sabah aksam, haftada 6 günlük bir çalışma ile body sporunu hayat tarzı haline getirerek daha etkili bir sonuç almak istiyorum. Böyle bir tempo bana uygunmudur? Yaşım 29, boyum 1,84 ve kilom 81. Bel bölgesinde biraz yağlanma sorunum var. İlk zamanldan kalma hiç kullanmadığım Universal Amino 2700 ve CLA yağ yakıcım hala mevcut. Herhangi bir sağlık problemim yok. Tabiki böyle bir programın nasıl bir beslenme gerektireceginin farkındayım ve buna hazırım, tek ihtiyacım olan doğru yönlendirilme, çünkü bu önemli ve basite alınmayacak kadar ciddi bir tempo olacak benim için. Slyvester Stallone'nin kendi sitesinde nasıl bir tempo ile çalıştıgını okuyup etkilenmiştim. Sanırım bu mümkün.. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler.

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kurallari okumadan baslik acma.

Okuyup nedenini ögrenebilirsin.