Çalışma Programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve redness tarafından 23 Şubat 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. redness

redness Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu foruma ilk mesajım hep yazdıklarınızı takip ettim, çok faydalı şeyler öğrendim artık yazma vaktim geldi diye düşüyorum:)
    BB sporunu 2.5 yıl önce yapmaya başladım.fakat hep aralıklı olarak yaptığım için 2.5 yıllık bi BB ci değilim.Ama bana çok faydası oldu.Boyum 1.77.ilk başladığımda 61 kg idim.O zamanlar kilo almak için gittim ve şimdi kilom 77:(geçen sene 72-73 kg civarında gezerken ve sporada devam ettiğim sıralarda fit bi vücudum vardı.Tabi hem sporu bırakıp hemde boğazıma sahip çıkamayınca işin ucu kaçtı ve 80kg lara kadar çıktım.şuan 77 kiloyum.Ve kocaman olmasada biraz sarkmış bi göbeğe sahibim:)
    Uzun bi aradan sonra tekrar spora başladım, artık daha ciddi yapmak istiyorum.İlk 1 ay için amacım; interval kardiyo+body yaparak yağları eritirken hafiften spora tekrardan ısınmak.Bu süreçte ağır haraketler yapmak istemiyorum.
    Çalışma programımı aşağıya yazdım.Doğru buluyomusunuz?Ve eklemek/önermek istediklerinizi bekliyorum. Salona 3 gün gidiyorum.

Butterfly3*12
    scott dambıl curl3*12

wide grip lat pulldown 3*12
    front lat pulldown3*12
    triceps pushdown3*12

Bu şekilde yüklenmeden gögüs ve omuz hareketlerine aynı gün giriyorum.Daha sonra 15 dk interval kardiyo yapıyorum koşu bandında.

Henüz bench press falan girmeyeyim diyorum.Doğru bi programmıdır arkadaşlar?

Sayfayı Paylaş