Çalışma Programı Sorgulama

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve Prophetie tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

1. Prophetie

Prophetie Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.16 Yaşındayım(1.80 Boyunca 72-73 kiloyum).Daha önce bir sene kadar kickboks yaptıktan sonra yaz dönüşünden itibaren fitness yapmaya başladım.2 ay boyunca kontrolsüz bi salona gittim (şuanki hocamın görüşü).2. ay programım da bench press tarzında hareketlerin olması gelişimimi engellermiş vs. neyse.Şimdi daha kurumsal bi yere kaydoldum. 3. ayımı doldurmak üzereyim. İlk programım 30 dk Koşu Bandı 15 Dakika Bisiklet 10 Dakika Kürek ve 5 Dakika Hikerdı. Şimdiki İse;

10 Dakika Isınma Bisiklet

2 Set x 15 Tekrar (Destekli ağırlık makinaları)
    Chest Press
    Row/Rear Delt.
    Side Lateral Press
    Over Head Press
    Triceps Press
    Arm Curl Machine
    Leg Extension
    Leg Curl

Sonrasında
    10. (Son) Seviyede 15 Dakika 600 ph Calori Kürek 15 ile 20 dakika arasındaki son 5 dakikada tam güç kullanarak 1.400 kalori ye kadar çıkıp 180-190 kalori veriyorum.

Lying Crunch 3 x 20
    Lying Leg Raise 3 x 25 (Ağırlaştırmak için topla yapıyorum)
    Back Extension 3 x 20

Kasım ayı sonu itibariyle 74.3 kilo 116 cm omuz 98 Göğüs 34 Kol 77 Bel 27 Basen ve 39 Kalftım ama kolum en az 3 cm olmak üzere bi gelişim kaydettim bu artan sürede ama bu yeni yerde yağ oranı haricinde bi ölçüm yapmıyolar. Vücudumda şuan 11.9 % yağ bulunuyo buda 8.6 kiloya denk geliyo. 14-23 % (10.3-18.9 kg)arası olması normalmiş.46.4 kilom ise su. Her ne kadar şuanki tam ölçüler ve resimlerle desteklenmedikçe farazi de olsa önerilerinizi ve eleştirilerinizi bekliyorum. Unutmadan haftada 4 hedeflesemde sınavlar vb sebeplerle 3 kere anca gidebiliyorum.

Sayfayı Paylaş