® Sadece Göbekte Yağlanma Söz Konusu ®

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve senpaituyun tarafından 6 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. senpaituyun

senpaituyun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sporcu geçmişi olan biriyim B.E.S.Y.O antrenörlük bölümünü bitirdim.

Vücudum bundan 2 sene öncesine kadar cok iyiydi Boyum
    1.83 Kilo 67 68 arası oynardı karın kaslarım dahi belirgindi

Yalınız son 2 senedir 75 kiloya cıktım sadece göbek bölgemde bi yaglanma var sanıyorum zaten 1.83 boya 75 kilo ideal bi agırlık o yüzden vücudumda hiç deforme olmadı dedim gibi sadece sorunum Göbek

Yaglanmış sarkık bi göbegimde yok aksine ser ve belirgin bi göbek var özelliklede yemekden sonra sem sert kocaman bi göbek kursagıma kadar şişkin nerdeyse gören herkez kilo almışsın demiyorda göbek yapmışsın diyor direk.

2 hafta önce bi salona başladım
    cardıo calışması olarak antreman önce ve sonra 15 dk lık sadece bisiklet yapmamı söyledi antrenörüm

Omuz . Ön kol . Bacak . Sırt - Kanat . Trıceps . Gögüs ..... Bunlarla ilgili
    3,4 set 10 - 10 - 8 şeklinde çalışmalar yazdı bana Bunu 1 ay hamlıgımızı atmak adına yazdıgını söyledi

Başladıgımda Omuz 44 ... Kol 34 dü ....Bu çalışmaları 1 gün yapıp 1 gün dinlenerek yapıyorum..

Kollarımdaki gelişmeyi fark edilir derecede yalnız Göbek illetinden bir gram kurtuluşum olmadı

Ögrenmek istedigim ;

1) 15 er dk lık bisiklet bana yeterlimidir ?

2) Sadece göbek sorunum oldugundan dolayı başka hangi çalışmaları yapsam göbegi eritebilirim?
    ( Hoca mekik cekmemem gerektigini karınla ilgili bi çalışmaya girmemem gerektigini allat kasın gelişip yagların sonrasında cok zor yakılacagını söylemişti ) DOGRUMUDUR?

3) Kendi sattıgı yağ yakıcıdan alabilecegimi söyledi markası filan bilmiyorum Yağ yakıcı almam gereklimi dir sizin önerebileceginiz bi ürün varmı?

4) Evde beslenmeye elimden geldigince dikkat ediyorum yalnız protein destegi almak istiyorum protein tozu kullansam göbek olayı dahada artarmı diye korkuyorum da ..Dogrumdur?

Site yönecileri ve üyelerine yardımlarından dolayı şimdiden teşekkür

..

2. sylvesterstalon

sylvesterstalon Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci-pdr
    Yer:
    van-antep
    1 ) yetmez en 45-60 dk

2 ) mekik çek....vücut yağları bir bölgeden erime komle erir

3 ) ben kullanmıyorum şimdilik

4 ) yağı azalt protein ağırlıklı beslen

kısacası ağırlık + kardio + protein ağırlıklı dietini sıkı bir şekilde uygula.....kolay gelsin

3. senpaituyun

senpaituyun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Sagol yorumun için;

Mekik yada karın calışmaları yapsam sorun olmazmı yani antrenörün dedigi gibi alttan kas olusmaya baslamasıyla yagların daha zor erimesi gibi bi durum söz konusu deilmidir bu benim için cok önemli

Karın çalışmaları yapmaya baslamalımıyım ?

4. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Öncelikle salona gitmediğiniz günlerde de cardio yu aksatmamaya bakın.Hocanızın vereceği yağ yakıcının markasını ve fiyatını öğrenip bir araştırın.Forumda bununla ilgili çok bilgi var.İşe fazla yaramayan yağ yakıcı da çok piyasad****ilonuz çok fazla da değil.Sadece diet ve cardio da yetebilir.

Kas yapmak aksine yağları daha kolay eritmenizi sağlar.Ben hocanızın size bunu demekteki mantığını anlayamadım.Kaslı bir karnın daha kolay eriyebileceği düşünüyorum.

5. senpaituyun

senpaituyun Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bugün bi olay basıma geldi sanırım arka omuz kaslarını calıstırmak icin bi arkadasdan bi kaç hareket göstermesini istedim

Hoca bunu farkedip bana ben o kasları 4 sene sonrasında calıstırdım dedi

arkadas sen bakma ona o seni salonda n ekadar cok tutabilirimin pesinde yorumunu yaptı

Belkide dogrudur bana hiç bir karın calısması yaptırmadı bisiklet yeter dedi karın erimesini uzun zamana mı yaymak istiyor anlamadım

Ben karın yaglarımdan kurtulmak için karın çalışmalarıda yapmalımıyım yani bunu erimede rolü ne kadardır

6. umut94

umut94 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Lise 2 öğrenci
    Yer:
    Çekmeköy
    karın çalışmaları karnı sıkılaştırır cardio da yağlardan kurtulamanı sağlar düzgün beslenirsen tabi. Tavsiyem dinlenme günlerinde interval cardio ve karın hareketleri.

Sayfayı Paylaş