Zorunlu bir durum, protein tozu alsam mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve murat1989 tarafından 11 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. murat1989

murat1989 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar abilerim, kardeşlerim, ustalarım,

Benim şöyle bir sorum var. Yaklaşık 9-10 ay kadar önce yaklaşık 2 aylık bir çalışmam oldu.. Acemilik falan diyebiliriz. Sonra ara vermem gerekti.. Son bir-iki aydır tekrar başladım, tekrardan ısınma dönemi gibi geçti diyebiliriz.

Durum şu ki önümüzdeki hafta iş için Irak'a şantiyeye gideceğim mühendis olarak. Ve orada 1.5-2 ay kadar kalacağım.. Şantiyeden dışarı çıkış falan yok. O yüzden şantiyede ne yemek çıkarsa 3 öğün sadece onları yiyebileceğim anlayacağınız. Ve bu yemekler de takdir edersiniz ki öyle protein ağırlıklı falan olmayacak normal yemekler işte.

Şantiyede spor salonu da mevcutmuş insanlar sıkılmasın diye ağırlık, çalışma aletleri falan koymuşlar yani spora orada devam edebileceğim..

Sorum şu; düzgün bir beslenme programım olamayacağı için protein veya diğer yönlerden eksik kalacağım için protein tozu almamı önerir misiniz? Yeni başlayanlara çok önerilmiyor biliyorum ama beslenme yönünden eksik kalacağım bir yönden zorunlu gibi düşünüyorum. Görüşleriniz nelerdir?

Teşekkürler :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Bence sizin durum istisna, ben olsam bu durumda protein tozu kullanirdim.

3. flamel

flamel Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    mühendis
    Protein tozu kullanın bu durumda.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Firma cidden güzel düşünmüş çalışanlar için spor salonu olayını. Bence protein tozu kullanmanızın bir sakıncası yok. Sonuçta ne yemek çıkacağını bilmiyorsunuz. Ayrıca azminiz içinde tebrikler.

5. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    İşte whey bu zamanlar için kullanılmalı. Beslenmeye destek olması için.

Whey, kreatin ve yorgun günlerde ant öncesi kullanabileceğiniz bir nox almanızı tavsiye ederim.

6. brhmcr

brhmcr Guest

Caner23 whey tamamda arkadas nox, creatin icin cok yeni gozunden kacti sanirim.

7. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    O zaman kreatin olur, daha iyi idman çıkarmasını sağlayacaktır zaten pahallı birşey değil. (En aızndan mühendise göre :p)

8. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Creatine ve whey işinizi görücektir, ******nın optimum whey + creatine paketi var 2 ay için bence 2 kutu whey 1 kutu creatine iyi olucaktır.

9. murat1989

murat1989 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim ilginiz ve cevaplarınız için.. dediğiniz gibi o ürünlere bakıp uygun olan bir protein tozu ve kreatin almaya karar verdim..

umarım faydası olur.. biraz gelişme görürsem ekstradan motive de sağlamış olurum en azından :)

teşekkürler..

Sayfayı Paylaş