Zorunlu Özür

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve garbage tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. mhmd0021

mhmd0021 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/744087-mesaj75.htm

Fazla acemice bir senaryo yazmışsın. Burada seninle tekrar tartışmaya niyetim yok fakat bazı şeyleri gözler önüne sermek gerek. Bu mesajı senin atmamış olma ihtimalin çok düşük. Neden dersen bunlara benzer mesajları da yakın tarihte başka bir konunun altına yazmışsın ve buradaki üslubundan yazan kişinin kim olduğu anlaşılıyor. Ha buradaki profilini ele geçirme olayına baştan inanmıyorum ya neyse. Demişsin ki benim nasıl spor yaptığım resmimden belli, bu mesajı yazdığında söz konusu resim senin profilindeydi. Ayrıca bayanlar forumunda o kadar mesaj var, o kadar profil var. O kadar zamandır takılıyorsun bayanlar forumuna mesaj falan yazıyorsun hiç mi görmedin kimin resmi nasıl diye de herkese bu resmin verildiğini zannediyorsun. Ayrıca bir arkadaş daha sana sorduğunda "eğer resimdeki abla sensen iyi spor yapmışsın belli" diye, sen; "evet resimdeki abla benim" demiştin, onun linkini bulamıyorum şimdi. O zamanlar forumda aktif olduğumdan çoğu konunun altına yazdığın mesajları görüyordum daha bunun gibiler var ama şu an hatırlamıyorum. Yani istersen fazla abartma durumu. Sahte bir fotoğrafla insanları kandırmaya çalıştın, tamam bitti. Ya profilini kapattır ya da doğruyu söyle, insanların sana güveni kalsın en azından. Ki bence bilgi birikimi bakımından zerrece güvenilecek bir insanda değilsin. Bu arada hatırlamıyorum konuşmalarından da vazgeç, o tartışmaya müdahil olan arkadaşlar bile eminim hatırlıyorlardır şuan karşılıklı yazdığımız mesajları ve verecek cevabın kalmadığında yöneticilere sığınmanı. Onun için fazla çevirme lafı.

2. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Eger anlattiklarin dogruysa ki ne yazik ki cok dusuk bir olasilik, eski sevgilin filan ya da her kimse dunyanin en issiz insaniymis. Had feysbuk tivitir anlarim da badiforuma girecek de sahte bir fotografla bizleri kekleyecek. Peh peh.

3. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Amacınız saldrmaksa gercekten sorun degil saldırabilirsiniz. ben tum iyi niyetimle burada bunu ozru yazdım. Yoneticeilere danıstım ne yapamam gerektigin öğrendim.
    benimin bu forumla tanısmam da o kisi sayesinde oldu. Kendisi buradaki potansiyelin farkında olmus olacak ki !!! internetden tanısmak isteyen, cıkmak isteyen hatta hayatının askını buldugunu soyleyen bir suru mesaj aldım.
    Ben ozrumu diledim basıma geleni yazdım. Cıkabilirdim kacalabilirsim kacmadım. Bu tip mesajlar alacağımı bildiğim halde yazdım. Siz inanak isgedğinizden buraya yazıyorsunuz. Ben inanmadığım yada ilgilenmediğim bir konuda zahmet edip yazmam bile.
    Madem burasının sadece erkeklere özel olmasını spor yapan birin istemiyorsunuz bende cıkarım gercekten.
    hatta bu son mesajım olsun.
    Sanırım bu forumda gercekten bana yer yok .

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:24 ----------

Son birsey boksbody e tekif etmistim video yollamayı ama kabul etmedi.
    guvendiğim bir kisi rockybalboa7
    ona yollayacağım kabul ederse bu ozur kasın lutfen buradan video mu paylasmamasını ama erkekmiyim değilmiyim size yazmasını rica edeceğim.
    son mesajım bu olsun

4. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    inş. bu konu çözülür
    herkes için hoş olmayan bir noktada
    açığa kavuşursa sıkıntılarda kalkar
    hadi hayırlısı diyelim
    kalp kırmayalım :)

rockybalboa7 bunu beğendi.
  5. mhmd0021

mhmd0021 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Bundan önceki her mesajında yaptığın gibi konuyu farklı yerlere çekiyorsun. Ben sana erkeksin demedim, bir bayanın forumda aktif olmasından da rahatsız olmam ayrıca sen de zaten benim rahatsızlığımla gidecek biri değilsin eğer o kadar kırılgan olsan bundan önce giderdin. Ha şimdi sıkıştın konuyu farklı yere çekiyorsun. Ben sana erkeksin demiyorum o fotoyu koyarak buradaki insanları kandırdın ve diğer mesajlarında da fotonun sana ait olduğunu söyledin üstelik %100 senin yazdığından emin olduğum mesajlarında. Çünkü buradaki yazı tipin vs. her şey uyuşuyor. Yine söylüyorum konuyu farklı yere çekme sadece dürüst ol, o fotoyu kendi fotonmuş gibi koydun insanları kandırdın, tamam. Ama bunu itiraf etmelisin böyle saçma senaryolar uydurmak yerine.

6. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    ama uzadi bu konu, anlamadim gitti. Sanki garbage cok önemli birisimis gibi konu uzadikca uzuyor. Yöneticiler yerinde olsam cok banlmamisdim seni. Forum'da cok da yazmak istiyorsan acarsin yeni hesap olur biter.

caga bunu beğendi.
  7. mhmd0021

mhmd0021 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Doğru diyorsun ama forumda her önüne gelenle bilmediği konular hakkında tartıştığı için böyle bir şeyin ortaya çıkması tuz biber oldu açıkçası.

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    garbage o kadar yazdım boşver sen forumda bilgi paylaşmaya devam et diye kafaya takmışsın video olayını neyse sen bilirsin açıkçası 2008 yılında üye olduğundan eski üyelerden haksızlığa uğramıştırsın diye düşünmüyorumda değil ama özürünü diledin sonuçta sen yine mesaj yazmaya devam et bence videoya gerek yok

Sayfayı Paylaş