Zoretanin ve Vücut Geliştirme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve karadenizgibi tarafından 16 Mayıs 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. karadenizgibi

karadenizgibi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar arkadaşlar geçen yaz akne probleminden ve yüzümdeki sivilce izlerinden,yağ bezelerinden dolayı cildiyeye gitmiştim ve Zoretanin kullandım.Aranızda bu ilacı kullananlar varsa bilirler,aşırı bir kuruluk yapıyor yüzde özellikle dudakları mahvediyor.İlaç direk karaciğere etki ediyor bildiğim kadarıyla ve çeşitli yan etkileri de var.Yatağa yatarken böbrek kısımlarında ağrı hissediyordum.Sağa-sola dönerken de aynı şekilde.Ayrıca depresif bi duruma sokma gibi etkileri belki yorgunluk hissi vesaire de yapabiliyor.Ben bu ilacı 2 ay kullanıp bıraktım hiç sevmedim.Ama sanırım yine kullanmak durumundayım çünkü başka türlü tedavi olmuyor.
    O zamanlar spor yapmıyordum ama yaklaşık 6 ay evvel spora başladım ama düzenli olarak 4 ay gittim diyebilirim.Şu an İstanbul'a döndüm ve burda da bırakmak istemiyorum.Ama bu ilaçla beraber bu işi yapabilir miyim bilmiyorum.Yan etkilerinden kısaca bahsettim sizler de araştırın isterseniz.Bu ilacı kullanırken bu sporu yapan oldu mu,olduysa zararını gördü mü ya da hiç zararı yok devam edebilir miyim?
    Bu arada ilaçlı tedavi süreci duruma göre değişse de yaklaşık 7-8 ay.

2. octeniskrup

octeniskrup Üye

Beğenileri:
    2.399
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Finansal analist - personal trainer
    Yer:
    Yurtdisi
    Doktorun ile görüş.

3. erenu89

erenu89 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Supplement kullanma

4. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    ben araştırmıştım spor yapan çok kişi var hatta ayrıyetten supplemenetleride kullanan birinin yorumunu görmüştüm. doktora gitsen büyük hitimal hayır diyecek ama bazı doktorlarda sıkıntı olmaz diyor.

Sayfayı Paylaş