Zihnin gücüne inanıyor musunuz?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Berkthagar tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    Ya gerçekten o kadar kolay kas yapılabiceğine inanıyordum ki vücut geliştirme konusunda hiç bir bilgim yoktu hatta 1-2 yılda hedefim arnold olmaktı.Belkide bu siteyle tanışmasaydım şimdiye arnolddum.(Şaka yapıyorum tabiki o kadarda değil :D)

Benim bu zihin gücüyle bir şey daha ilgimi çekti değinmeden geçmek istemiyorum.Varmısın yokmusun programını izleyen bilirler kaç bölüm geçti bir kişi bile 500 bin i alamadı ben bunu tamamen zihin gücüne bağlıyorum.Kendi kutusuna gidenlerin hepsinde küçük çıkıyor.Artık oradaki tüm seyirciler,ekran başındaki tüm izleyiciler o kadar çok inanmışlar ki 500 bin çıkmayacağına herkes o kutu açılırken umutsuz bir şekilde bakıyor çünkü oradan 500 bini kazanacağına kimse inanmıyor(çoğunun kutu açılmadan önce söyledikleri şey şu ''o kadar bölüm geçti kimse 500 bini alamadı bumu alacak'')burda bir kişinin zihin gücü değil milyonlarca kişinin zihin gücü olumsuz bir şekilde etkiliyor.Herkes o kutudan 500 bin çıkacağına kalbinden inanarak odaklansa o kutudan 500 bin çıkacağna inanıyorum.İnanmak başarmanın yarısıdır.

Son düzenleme: 24 Ekim 2009
  2. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    fenomen adlı yarışmadaki yarışmacılar nasıl yapıyolardı o gösterileri?

3. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    çoğu yalan dolandı kanıtlandı:)ama bazıları doğruydu

4. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta

Ya herkes son 2 ye 500binle bir mavı kalacagına odaklanıyordu artık yanı yarısmacıların %90 ı bı kırmızı bı mavı kaldılar son 2 kutuya zaten Var mısın yok musunun tek guvencesı bu yanı son 2 ye 2 kırmızı ıhtımalı cok dusuk bı ıhtımal cunku adam korkarak bakıo son 3 kutu kalınca kesın dıo mavıyı secemem dıo ve bı mavı bı kırmızı kalıyor son 2 ye ve vazgecenlerden genellıkle kırmızı cıkıo. Yanı belkıde varmısın yok musunun amacı suydu ılk 20 30 program son 2 de bı kırmızı bı mavı kaldıgını gosterıp bılınc altına yerlestırmek sonrakı programlardada kırmızı sayılarını arttırıp seyırcıyı heyecanlandırma. Adam yarısmaya 10 500bınle baslıyor kazanacagından emın son 2 ye bı mavı bı kırmızı kalıyor yanı adamlar hesaplayıpda yapmıs bu programı sonuc ıtıbarıyle kımse kazanamadı.

Sayfayı Paylaş