zayıflamak istiyorum

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mehmet salih turhan tarafından 18 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmet salih turhan

mehmet salih turhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    174 boyunda 90 kiloyum göbeğim falan çok yağlı ve ben bunlardan kurtulmak istiyorum dambıl seti aldım onlarla haftada 3-4 defa antreman yapıyorum proteinide yeteri kadar alıyorum fakat yağlarımdan eksilmediği için sabah uyanınca direk koşmaya başladım hııt antremanları yapıyorum bunlar için bir programım yok dambılla saat 4 de 3-4 gün cardioyuda her sabah yapıyorum iyi bir diyet verebilirmisiniz veya tavsiyeniz varmı bu şekilde ne zaman kilo veririm

2. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Knk bak dambıl ( dambıl yazıyorum bir ingilizcesini öğrenemedim şunun birde hareketlerin nyse idare et ) seti aldın tmm programın varmı ? Haftada 3 4 gün çalışıyorsun kafana göremi ? Öyle yapıyorsan yanlış kndine bir program hazırla. Sabahları uyanınca ilk önce koşuya çıkmak olsun hiç birşey yemeden. Günlük kalori ihtiyacını hesapla ve ondn 200 300 kalori düşürerek işe başla.Ben kaloriyle filn uğraşmam diyorsan çok yağlı yemekler yeme yediklerine dikkat et abur cubur filnda tüketme.

mehmet salih turhan bunu beğendi.
  3. mehmet salih turhan

mehmet salih turhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    program var programa göre yapıyorum bundan başka tavsiyesi olan varmı bir ara limonlu su iç diye duydum aç karnına bunun gibi şeyler varmı yoksa sabah koşu ve ağırlık diyet yetermi ve ortalama ne kadar kilo veririm

4. Paşa99

Paşa99 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    limonlu su sanırım sabah aç karnına koşu yapmadan önce içiliyordu. Ne kadar kilo verildiği sna bağlı ne kadar düzgün uygularsan o kadar kilo veririsin

Sayfayı Paylaş