Zayıflığım ve Hayata Dönüşüm (Motivasyon olabilir)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve RKO1907 tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar merhaba uzun uzun düşündüm dedim ki ya ben neden zayıfım böyle? Boyum uzuyorda uzuyor ama zayıfım? Geçmişe bir baktım ve duygulandım, ağlayasım geldi.

İlkokul 3. sınıf.. harika bir öğrenciydim.. derslerim harikaydı. Kızlarla küçükte olsam hep beni desteklerdi. Kavgalarda çok güçlüydüm karşımdakini yıkardım at gibi koşardım zor yoruldum topa bir vurdum mu kaleci tutmaya korkardı.. çok güçlü ve çeviktim.

3. sınıf bitmeden Kabakulak adlı bir hastalık başladı bende. Suratım bir tarafı aşırı şişti! Toplum korkusu oluştu.. okula gidemedim! Tabi toplum korkusundan değil aşırı kötüydüm aylarca hastane, ev.. başka yere gitmedim. Bu bahsettiğim aylar çerçevesinde suratım o kadar şişti ki.. çenemi oynatamıyordum bunun yüzünden yemek yiyemiyordum. Aylarca içecek gibi şeylerden başka birşey sürmedim ağzıma (meyvesuyu vb.) Hatta öyleki yemek yetiştiremeyen annem oğlum ne istiyorsun? neden yemiyorsun? ne istiyorsan söyle yapayım dedi. Ama hala yiyemiyordum...

3. sınıf bitti, 4'e geçtim ve hastalığımda geçti...

Artık oldukça zayıf biriydim kavga oluyordu hiç olmayacak kişilerden dayak yiyordum, futbol oynardık arkadaşlarla beden dersinde artık kimse benimle oynamak istemiyordu çünkü topa vurmaya gücüm yetmezdi kimse beni istemezdi... Şuan lise 3'e gidiyorum ve beni futbola çağırıyorlar gitmiyorum işim olmaz diyorum gülerek.. istemediğim için.

....

4. sınıftan beri zayıf biriyim kısa bir zaman öncesine kadar 1 bardak çay ile günü tamamladığımı biliyorum ama artık hayatımda Body Building diye birşey var. Bende bu şeye aşık oldum ve devam ettiriyorum. 3 ayda 12 kg aldım kollarım şişti omuzlarım genişledi tabi hala iyi değil ama iyi yapmak için çabalıyorum ayrıca toplum korkum gitti ve dahası. Bir 10 kilo daha alsam herşey harika olacak... Daha bu sporun başındayım ve uzun bir yolum var... Ve gün geçtikçe ektomorf olmadığımı sadece beslenememekten zayıf kaldığımı anladım... Şimdiki amacım ise yaza kadar bir 12 kilo ffelan almak işte o zaman herşey harika olacak! Şimdi kısa bir zaman süre sonra yeniden salona yazılacağım inşallah. Kimseyi tanımıyorum o salonda ama bu benim için iyi gibi.

2. BlueStahli

BlueStahli Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    Go hard go home çalışmaya devam brahh !!

3. RKO1907

RKO1907 Üye

Beğenileri:
    51
    Ödül Puanları:
    38
    Omuzlarım 102 cmden, 117 cm oldu.

4. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları: