Zayıfım kilo almam lazım, yardım lütfen

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emre1111 tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. emre1111

emre1111 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.82 boyum var, 60 kiloyum ve 21 yaşındayım. Benim kas yaparak kilo almam lazım. Uzun bir süredir toz kullanmayı düşünüyorum ve bu konu hakkında pek bir bilgim yok. Protein tozu veya kilo aldırıcı hakkında bilgi verebilir misiniz? Hangisini kullanmam gerekir. Teşekkürler.

2. Aykut Can

Aykut Can Üye

Beğenileri:
    126
    Ödül Puanları:
    43
    Demek kas yaparak kilo alman lazım. Gerçekten bunu ilk defa duydum. Böyle bir şeyi isteyen hayatımda gördüğüm tek kişsiin güzel kardeşim. İşin gerçekten çok ama çok zor. Allah hakkında hayırlısını versin. Ne diyeyim çok uç noktalarda yaşama.

selahattinturfanda bunu beğendi.
  3. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    bin kez yazıldı kilo almak istiyorsan yemelisin protein tozu ile olacak iş değil bu paran boşa gider ayrıca örneğin 10 kilo aldıysan bunun %100 ü kas olarak olmaz

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Kimse okumak gibi gereksiz bir eylemle vakit kaybetmek istemiyor, ne güzel.
    Hiçbirini kullanman gerekmiyor, okuma yeteneğini kullanman gerekiyor.

Dazz, Nsoguz, selahattinturfanda ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. Batuhanovo

Batuhanovo Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim kilo almak vermekten daha kolay bu nedenle enseyi karartmanın bir anlamı yok .spor yapıyormusun belirtmemissin eger Hakkıyla yapıyorsan mim 6 ay geçtiyse gun içersinde sabah kalkınca öğünler Arasında evet protein tozu aksam da yatmadan önce kasein tozu kullan .arkadasların dediği gibide kaliteli beslen

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. faysalbozkus

faysalbozkus Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Adam düzgün birşekilde soru sormuş sizin verdiginiz cevaplar hiç hoş degil ayrıca itici yok ilk defa duydum yok tek kişisin felan adam belkı bu konuda yabancı bıraz olumlu karsılayın derım tavrınız hıc hos degıl

7. frhtdgny

frhtdgny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Kardeşim boşuna tozlara para verme bence. hem protein hem gainer kullanan biri olark söylüyorum bunu. onlara vereceğin para ile bol bol et al ye. ek olarak balık yağı kapsülleri var sabah ve akşam birer kapsül olarak iç. ama işin başı yemek.. beslenme konusunda bir çok kaynak var okumanı öneririm. iyi forumlar.

8. oezzer

oezzer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Emre Kardeşimle hemen hemen aynı durumdayım. Kilo almak vermekten daha kolay değil malesef şahsen çok iyi yiyorum biraz kilo alıyorum fakat sistemli yemeyi bırakına tekrar kilolar gidiyor. Günde 5-6 öğün yemek de herkes için mümkün olmuyor her zaman. Ama kilo almanın da vermenin de zor olduğunu ve düzenli bir beslenme ve sporla mümkün olduğunu biliyorum. Inancını kaybetme iyi ye iyi uyu. Bu arada Faysal kardeşime de sonuna kadar katılıyorum. Yanlış dil kullanmak pek faydalı olmuyor ne yazık ki.

9. Umirin

Umirin Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Kardesim is yemekte bitiyor.Toz bu isin %5 i gibi bisi ogun sayini arttir surekli ve kendi sinirlarini zorla

10. Berkayadymn

Berkayadymn Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Tozların önemi yok demek bence anlamsız tabiki öncelik doğal beslenmek olmalı ama antreman sonrası protein alımı çok önemli ,toza verceğin parayla beslenme diye bişe söz konusu değil genelde 70porsiyon olan ürünler 1bucuk ay gibi bi süreye denk gelir ona verceğin para seni max3hafta iyi besler , ara öğün ana öğün ve shalerlarınla birlikte günde 6öğün protein ağırlıklı tabiki kesin tüketmen gerekir

11. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum kilo almak mı istiyorsun ? Yemek ye yine ye daha çok ye bunun oluru bu protein tozu elbette ki kaslarinin gelişiminde yardimci olur fakat kilo almana pek etki etmez tabiki yaglanacaksin göbeğinde cikar ama kis aylarindayiz dert etme çok yiyerek çok gelişim almaya bak. Kolay gelsin

12. Provision

Provision Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Spora başlıyorsan 3-4 aydan önce bence gerekli değil.İlk ayında özellikle beslenme programını oturtmalısın.3 saat aralarla öğün ve ara öğünler alarak bir iskelet beslenme program çıkartabilirsin kendine siteyi inceleyerek.

Sayfayı Paylaş