Zayıfım ama love handles denilen yan ve arka yağlarım var ama kilom gayet normal hatta ekstra zayıf

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve mehmet_body tarafından 2 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmet_body

mehmet_body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar ben 16 yaşındayım yaklaşık 1.5 sene önce 172 boy 80 kiloydum (cocuklugumdan beri kiloluyum)evet sonra 20 kilo verdim şuan boyum 1.83 kilomda 64
    Fakat ne yaparsam yapayım bir türlü ince bir bele sahip olamadım vücüdüm armuta benziyor yanlarım var ve love handles denilen yerlerim var şimdi abilerim size sorum bu ben ne yapmalıyım diyet ve kardiyo yapıp eritmelimiyim kasmı yapmalıyım yada ameliyat falan filanmı aklım çok karışık lütfen yardım edin.

2. Starscream

Starscream Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Ameliyatlık bir durum yok. Oblik kasını biraz çalıştırıp diyet ve kardiyoya devam edeceksin. Bölgesel yağ yakımı direk olarak yok. Ama oblik kasını çalıştıracak antremanlara bakarsan kardiyo ve diyet ile daha yararlı olur. Boyun nasıl uzadı? Yanlış mı yazdın yoksa?

mehmet_body bunu beğendi.
  3. mehmet_body

mehmet_body Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yok hayır yanlış yazmadım :D anlayamadığım bir şekilde 1 senede yaklaşık
    Yok yanlış yazmadım :D anlayamadığım bir şekilde (ergenlikten büyük ihtimalle) 10 11 cm boy attım halen daha atmaya devam ediyorum
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Temmuz 2018 ---
    birde bir sorum daha olacak ben şuan 65 kiloyum kilo vermeye devam edersem 183 boy 59 60 kilo çok fazla olmayacakmı ?

Sayfayı Paylaş