Zamanlama sorusu?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Von_Pasther tarafından 2 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bugün xpro nox ve xpro glutamine powder aldım.

noxta 5gr creatin 2gr arginin 1gr glutamin 1gr bcaa ve glutamine powderdede 5gr glutamin var.

Bu ikiliyi ne zamanlarda kullanmalıyım nox u antrenmandan yarım saat önce glutaminide sonra düşünüyorum ama bilene danışmak lazım tabi

2. brhmcr

brhmcr Guest

Guzel dusunmussun. Glutamine icin gece alim da soz konusu ama tercih meselesi.

3. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Param ona yetti diyelim :) ikisi 97 lira tuttu sağolsunlar bayağı ilgilendiler musclepharm assaulta takıldı gözüm almaya gittiğimde oda 99 liraydı sanıyorum ama ürün içeriğindeki proteinlerin gramajlarını belirtmemişler arada kaldım xpro aldım o yüzden.Ama avrupa sitelerinde en iyi pwo diye geçiyormuş okuduklarıma göre

4. brhmcr

brhmcr Guest

Guzel derken kastim zamanlamaydi. Yoksa glutamine halen bilimsel olarak fayda noktasinda kesinlik kazanmadi :/ Ama zamanlama olarak guzel dedigim gibi.

5. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Belki kişiden kişiye değişiyordur ama daha önce sadece glutamin kullandığımda faydasını birazda olsa görmüştüm kullanmadığım zamanlara göre beslenmemi değiştirmememe rağmen

Sayfayı Paylaş