Yutdışında yok bizde var...

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve poetwhitebird tarafından 22 Nisan 2006 başlatılmıştır.

1. poetwhitebird

poetwhitebird Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Türkiye'de satılan ALLSTAR ve HARDLİNE gibi markaları yurtdışındaki sitelerde aratıyorum ve çıkmıyor.
    Ayrıca alt ürün üreticisi gibi bir şekilde de yok.Google da hardline diye bir aratın bir tek açıklayıcı sporsu gıdasından bahseden site yok reklam bölümünde ****** çıkıyor.Allstar da aynı şekilde üretici ile ilgili bilgi yok.Ne kadar bakarsam bakayım sitelerin sattığı malların içinde "Brand list" içinde yok sizce neden?

2. Kahraman Türk

Kahraman Türk Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Ankara
    iyide hardline filan Türk malı değil mi? Türkiyed üretiliyor ve Türkiyede satılıyor. yurtdışına gönderilmiyor diye biliyorum zaten dışarıda ki mallarla yarışması zor. kalite bakımından onlar daha iyi. ben böyle biliyorum.

3. poetwhitebird

poetwhitebird Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Türk malı olduğunu bilmiyorum.çünkü salonda weider ürünleriyle fiyatları arasında bir fark yok.hani birde türk malı ibresine de dikkat etmedim doğrusu.

4. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Bencede o iki ürün türk malı. Diğer ürünlerle kıyaslanmaz tabii mesela Weider ile.. hiç kıyaslanmaz. Fiyatlarda farklılık olması gerek, kalite ürün iyi para her zaman. etkileri farklı bir kere...

5. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    beyler hardline türk malı

6. poetwhitebird

poetwhitebird Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    peki hardline markası türk allstar da mı türk?

7. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    onu bilmiyorum.

8. poetwhitebird

poetwhitebird Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çünkü oda diğeri gibi hakkında bilgi yok.Neden türkiyeden sayfalarda bulamıyoruz ki bizim üretimimiz ise.

9. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    en iyisi yardım beklemek üstadlardan. :D flexoor abi nerdesin? hehe

10. poetwhitebird

poetwhitebird Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hardline hem türk malı hem de yurtdışından gelen mallarla aynı fiyatlarda seyrediyor gümrüğü yok nakliyesi dünyanın bir ucundan gelmiyor ama fark yazdıklarımız kadar yok.Acaba üretimi biz yapmıyoruz da yalnızca paketleme mi yapıyoruz.Sonra niye hardline yani türkçe canavar gibi isimler olurdu.

11. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

ALL STARS nasıl Weider ile kıyaslanamaz bnce amino dışı urunlerde All Stars daha iyi zaten All Starsa turk malı dıyorsanız bska bı sey demıyorum www.all-stars.de arastırsanız alman malı oldugunu goreceksınız ...

12. brooklyn35

brooklyn35 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    arkadaslar ben hardlıne urununun malzemesı dısarıdan gelıyormus turkıyede paketlenıyormus bızım hocanın soyledıgı bu ama ne kadar dogru bılmıyorum

13. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Meraklı kardeşim bilip bilmeden yorum yapma. All Stars ın TR patenti de var. Aynı arabalarda olduğu gibi. Patent farklı sadece. Türk malı diyorsun arabaya ama parçaları almanyadan geliyor mesela. İkinci madde Weider dünyanın 1 numaralı sporcu ürünü. Diğerleri hafif kalır yanında. Hele All Star vasat mallardan...

14. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ılk msjuında dırek turk malı yazmıssın patentı demeden bılıp bılemden yorum yapmyıorum allstarsın tum urunlerını kullandım hepsını ve sana gore vasat kullanmadıysan bılemesssın weiderda jkullandım amınosu olsun proteın tozu olsun allstarsda kullandm amıno dısında allstars cok daha ıyı

15. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    2 yıldır kullandığım ürünler içinde en kralı Weider. Bunu kime sorarsan sor. All star da kullandım, universal da. Ama Weier varken All Star a para vermem kesinlikle...

16. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    all star turk malı degil dostum all starın başında eskiden weiderin başında olan adnan bey var uzun yıllar onlarla çalıştım şuanda adnan bey weideride getiriyor fakat all starın toz aminosu gercekten çok etkili

17. MyWays

MyWays Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    kesınlıkle katılıyorum flexor nıtroplex trıplex ıso tech gaınerlarıda zellt ech gaıntech cok etkılı kesınlıkle weider ile yanyana koyulamaz bu urunlerı ama amınoda weider daha ıyı kesınlkle dıger urunelrde ıse all stars cok dha ıyı

18. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar bende hem weider hem allstars kullandım arkın dedgiği gibi protein ve gainerda allstars daha iyi bana gorede ama aminoyu bilmiyorum

19. poetwhitebird

poetwhitebird Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    ALlstar ın türk malı olmadığını ve hardline ın da bizim olduğunu öğrendik. Ama tekrar söylüyorum ben suna çok bozuluyorum bizim üretimimiz ise daha ucuz olmalı (kalitesi inşallah daha da iyiye götürülür) ki biz de daha rahat alalım ve daha rahat alınca firmanın satışı artsın ve daha iyi dah çok ürünle piyasaya girebilsin .Çok mu ütopik düşünüyorum?

ace1 bunu beğendi.
  20. cango1983

cango1983 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    istanbul
    dogru düşünüyosun ama onların bu düşünceye yaklasacaklarına hiç ama hiç sanmıyorum..

Sayfayı Paylaş