yuruyemiyorum

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve spycam tarafından 14 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. spycam

spycam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar rahatsızım spastisite deniliyor fiziki gorunuste birsey yok walker denilen aracla yuruyebiliyorum ayaklarım kaslarım kasılıdır sertir ve bel sırt kalca kaslarımda cok zayıf dengem yok sayılır tutunmadan 10sn durabiliyorum sizden yardım alabilirmiyim bi program verirmisiniz ayaklarımı ve kalca karın sırtı guclendırmeliyim yurumem için bana program verirmisiniz agir bir program kabul ederim en yakın zamanda guclenmek zorda olsa yurumek istiyorum yardım edin arkadaslar

2. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Bir fizik tedavi doktoruna gitsen sence daha yararlı olmaz mı?

3. spycam

spycam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok paralı ve sevk gerekiyor hayatım hastahanelerde gecti hastahanede kaldıgım surece yapabıldım sonra cıkın tedavi yarıda kaldı ben kendim yapabilirim yararı kısa zamanda istiyorum yayarı olsun program cok zor olsun yaparım ama tabı yararı olmasını onemli

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    Öncelikle Allah şifa versin.

Senin profesyonel bir yardıma ihtiyacın var anlattığına göre. Buradan sana hareket tavsiye etmemiz pek uygun olmaz. Bu konuda uzman birinden yani bi fizik tedavi uzmanından veya ortopedi uzmanını tavsiyelerine uymalısın.

5. spycam

spycam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun fizik tedaviye cok gittim hepsi standart hareketler yaptırdılar yarım saat suruyordu tedavi sonra eve geliyordum butungun bos oturuyordum bana bı program lazım ve agır olması onemlıkı yararı daha yakın olsun bana sayı onemlı bana bu kadar yararı olur demıyorlar cok zor programa hazırım yararı olmasını ıstıyorum karar veremıyorum once neye agırlık versen verecegınız program denge kaslarını guclendırsın ılk once bı ayakta durabıleyım

6. NEFELIS

NEFELIS Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    spycam hırslısın eminim en ağır antremanları bile başarırsın ama ayır calışmak yada fazla çalışmak senin için uygun olmayabilir arkadaşların söylediği gibi doktor kontrolundan cıkmamalısın.allah göstermesin ağır calışıyım derken kendini sakatlarsan daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsin

7. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    azmin takdire şayan yalnız burada sana yardımcı olmamız çok zor çünkü kişiyi görmeden tamamen sağlıklı bireylerde dahi bir program öerilmesi doğru değil herkesin vücut kas yapısı kapasitesi beslnmesi çalışma saatleri süreleri maximum verim alcakları teknik farklıyken senin durumunda gözetim altında olmadan bu tarz bir çalışma problemin dahada büyümesine şu an olduğundan daha zor bir duruma düşmene neden olabilir ancak forumda bilgi sahibi ve senin yaşadığınyereyakın birileri varsa sana yardımcı olabilir selamlar

Sayfayı Paylaş