Yurtta Zayıflama

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve oguzhansr40 tarafından 1 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oguzhansr40

oguzhansr40 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Öncelikle selamun aleyküm. Ben bir özentilik durumundan dolayı küçük yaşta kilo almaya başladım. Yemek yedikten sonra dışarı çıkar futbol oynamak, gezmek vb. faaliyetlerinde bulunurdum. Abime özendim yedim yattım bunlar süreyle kilo oldu. 17 yaşıma geldim kilo vermeye karar verdim. Ama sorun şu ben yurtta kalıyorum. Yurtta yemek seçme gibi imkanımız yok. Önümüze ne gelse yiyeceğiz. Ben yurtta kalarak nasıl kilo verebilirim? Birde yurt ve kendim ile alakalı bilgileri yazdım.
    Yurt Sabah Kahvaltısı: 07.00 - 07.30
    Yurt Öğle Yemeği: 12.00 - 13.00 / Cuma günleri: 12.20 - 1.30
    Yurt Akşam Yemeği: 17.30 - 16.00
    Yurt Çay/Poğaça Zamanı: 20.30 - 21.30
    Yurt Kapanma Zamanı: 17.00
    Boyum: 1.83
    Kilom: 125
    Yaşım: 17
    NOT: Yurt içinde koridorda gezebilme imkanım var. Duş imkanım var.
    Kilo alan yerlerim kalça - göğüs - göbek. Hepsini aynı anda ve eşit bir biçimde eritmek istiyorum.
    Hafta sonları evimde kalıyorum.
    Sigara kullanıyorum (bırakacağım)
    Şimdiden cevap yazan herkese teşekkürler.

2. KenW2K

KenW2K Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeşim öncelikle bir dahile doktoruna git ben diyete başlıyacağım vucutumda bir sorun olur mu diye sor senden gerekli kan tahlillerini alsınlar bir sıkıntı çıkmazsa boy ile kilona göre bazal metobolizma hızın ve gün içindeki fiziksel aktivitelerini topla alman gereken günlük kalori bul ve bunların herzaman 500-750 kalori altında kalmaya çalış zamanla vermeye başlarsın diyetkolik gibi sitelerden besinlerin kalorilerini kolaylıkla ulaşabilsin

Sayfayı Paylaş