yurtta beslenme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve tute tarafından 24 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar seneye kısmetse üniversiteye başlıcam ve eğer şehir dışına gidersem yurtta kalıcam büyük ihtimalle. yurttaki arkadaşlar nasıl besleniyorlar? spora eksi yönde bi etkisi oluyor mu? yurtta protein ağırlıklı yemekler çıkmadığını düşünürsek zor olur gibi geliyor.

2. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    o zaman kendi yemegini kendin yapmak zorundasin. ortak bir mutfak oldugunu dusunuyorum yurtta herkesin kullanabilecegi.
    cunku bu isin temeli zaten beslenme. iyi beslenemiceksen hammalliktan baska bisey degil bu spor

3. tute

tute Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    yurttaki ortam nasıldır ki? şimdi herkes normal yemek yerken her gün yarım kilo tavuk yemek biraz hoş durmaz sanki. bir de herkes insan gibi kahvaltı yaparken 5-10 yumurta beyazı, 100 gr peynir yerken utanırım ben :D

4. ajn16

ajn16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Aynı sorunları yaşadım . Yaşıyorum . Gençler bana bir tuhaf bakıyor . Hele ki suplement kullandığımı görenler bana fazla ömrün kalmadı dercesine bakıyorlar :)

5. dr-ozgurys

dr-ozgurys Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    kyk yurtlarında çeşit çok oluyormuş sanırım seçim yapabiliyormuşsun bu güzel bir şey bizim yurtta yemek yok okulda yiyoruz onlarda sabit çeşitler var ve çooook yağlı çoğu zaman yenmeyen yemekler çıkıyor. odamızda dolap var ama buzluk deil soğutucu sadece yine de idare ediyor. ayrıca mutfağımızda her türlü malzeme var kaç yurtta mutfak vardır bbilmiyorum tabi.

6. mertkln

mertkln Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben apartta kalıyorum ve tavsiye ederim bu sporu yurtta uygulamak zor. Giriş çıkış saati yok, mutfağı istediğin gibi kullanıyosun malzemeleri bile ordan alıyosun odana arkadaşını felan getirebiliyosun gayet rahat.

Sayfayı Paylaş