yurtdışından gelen optimum nutrition gold standart isolate %100

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve igormami tarafından 25 Mart 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    merhabalar herkese. bundan bir kaç ay önce optimum nutrition web sitesine girmiştim. markayı yakından takip ettiğimden sürekli girerim. international free giveaway kampanyası çıkmıştı. ben de şansımı denedim. bir kaç ayda geldi. ürünü denedim. ürünün türkiye'de satılan whey'lerle alakası yok. çikolata tadı inanılmaz. çikolatanın gerçek tadını alabiliyorsunuz. 1 servis 31 gram 25 gram protein değerine sahip. 0.5 gram demir 150mg kalsiyum 1 gram karbonhidrat var ve şekersiz. giveaway üründü. gümrükle falan uğraşmadım bir baktım posta kutusuna gelmiş. bedava olduğu için irsaliye falan yoktu direkt posta kutusuna bırakmışlar. güzel bir deneyim oldu. okuduğunuz için teşekkürler.

https://i.hizliresim.com/8aRAjk.jpg

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    konu günceldir.

3. Kagank34

Kagank34 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Ülkemize yasal olarak giren birçok ürün bu şekilde. İçerikleri orjinallerine göre fark gösteriyor ülkeye girebilmek için. Lanet bir durum. Eskiden olup şuan satışa sunulmayan pek çok ürün var.Daha fazla supplement çeşidi görmek isterdim mağazalarda.

4. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    hayır. birebir orijinal ürün. zaten optimum nutirition'ın türkiye'ye üretilmeyen bir ürünü ve araştırdım amerika ve ingiltere içerikleriyle birebir aynı. sarı, içerisindeki hiç bir şey gözükmeyecek şekilde paketlenmiş ve üzerinde sadece isim soyisim ve adres vardı. adamlar posta kutusuna bırakmışlar.

5. Kagank34

Kagank34 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Yok doğrudur orjinaldir. Ben sadece yurtdışındaki ürünlerin çeşitliliğinden ve kalitesinin yüksek olmasından bahsettim. Ürün gayet hoş valla.

6. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    ben yanlış anladım. kusura bakma:) bazı firmalar free giveaway yapıyor. bir keresinde de olimp'ten gelmişti. o da çok farklı ve güzeldi. firmaları takip etmeni öneririm.

Kagank34 bunu beğendi.
  7. Kagank34

Kagank34 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Freegiveaway iyi çıkmış sana şanlısın valla :)

Sayfayı Paylaş