Yurt dişindan supplement getirme 2012

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ngrkem tarafından 13 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ngrkem

ngrkem Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba,

Forumda bu konu ile ilgili araştırma yaptım bir dünya konu buldum ancak hepsi kilitlenmiş ve konu açan kişilere forumu araştırmaları söylenmiş araştırdım ancak kayda değer bir şey bulamadım.

2012 yılında yurt dışından supplement siparişi veren var mı acaba?

Ben bir risk alıp bu hafta içinde netrition.com sitesinden sipariş vermeyi planlıyorum.

Deneme amaçlı kampanyalı olduğu için 3 kutu Hydroxycut Hardcore Pro Series veya 1 kutu USPLABS OXYELİTE PRO sipariş edeceğim.

Siparişi verdiğim günden, sipariş elime ulaşana kadar yada gümrüğe takılana kadar buradan haberlerini sizlere ileteceğim.

Son zamanlarda benim gibi denemeleri olan arkadaşlarımız varsa deneyimlerini buradan paylaşsınlar hepimiz bilgilenelim.

Saygılarımla..

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Geçen nisan ayında çıkan gümrük kanunu nedeniyle yurt dışından supplement getirmek yasaklandı. Gümrükte takılıyor. Bunun hakkında geçen yıl onlarca konu açıldı. Bu nedenle ne yazık ki konunuzu kilitlemek durumundayım. Mevcut konuları okumanızı önemle rica ederim.

ngrkem bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş