AmericanHistoryX
Üye
Bunu ben de merak ediyorum. Optimumunkini almayı düşündüm ama çok pahalı geldi 900 gram 120 tl.
Hammaddelerden alıp deneyen birileri fikrini sölerse harika olur, kilosu 30 tl gözüküyo sitesinde. Ama kaş yaparken göz çıkarmak da var. Pastanelere yönelik bi ürünse acaba saf şekilde tüketmenin ne gibi bi zararı olabilir?
Bende bu ürünü çok araştırdım.. Bir çok yerde bu ürünün tadı ve kokusu yüzünden kullanılamadığını okudum.. hepsi aldıktan sonra çöpe atmış. Ben bu ürünü kullanıyorum, ve memnunum diyebilen bir kişi bile bulamadım..