Youtuberların değişim adı altındaki videoları

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve hasan.akaa tarafından 20 Aralık 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    nedir bu muhabbet? 3 ayda şöyle yaptım felan birde program yapan kişilerin programından almasını istiyorlar izleyicilerinden ne düşünüyorsunuz bu konuda.forum olarak hala online antrenöre bakış açımızda bi değişiklik varmı merak ediyorum

2. dreamitdoit

dreamitdoit Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Merak ediyorum ben de. Bu degisim 25reco da gormustum ilac var mi? Her kiside ayni etki olur mu?
    Nasil bir program acaba beslenmesinden antrenmanina cidden merak ediyorum

3. aronfabia

aronfabia Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    para tuzağı bunlar 3 ayda boyle doğal gelişecek adam anasının karnında hücre bile değil daha

Dracarys17 ve hasan.akaa bunu beğendi.
  4. zzzxxz

zzzxxz Üye

Beğenileri:
    587
    Ödül Puanları:
    103
    brothers kardeşlerin üçü de steroidli
    onlar kendi vücutlarını bile ilaçsız geliştirememişler
    başkarını ne şekilde geliştirebilirler sence ?
    ayrıca brothers kardeşler benden yada belirli bir spor geçmişi olan herhangi birinden çok daha ciddi bilgilere sahip değiller
    hiç spor yapmayan biri çok elzem bir şeyler var zannedebilir
    zaten bu tip programları alanların tamamı spora yeni başlayan kişilerdir çünkü ne yapacaklarını bilmiyorlar

Dracarys17, hasan.akaa ve mrthr35 bunu beğendi.
  5. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Bende baran kalaycı antreman programı mevcut beslenmede.ilgimi çeken şey verdikleri programların aynı olması oldu elime shredded antreman programı geçince bu konu altında ikisini bi karşılaştıralım

6. de517

de517 Üye

Beğenileri:
    270
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Satranç Antrenörü
    bırakın şu soytarıları izlemeyi. cahil çoluk çocuğun ilgisini çekiyorlar işte. daha hareketleri bile doğru yapamıyor ilaçsız nasıl bu hale gelsin.

GodFather!, eyokus ve mrthr35 bunu beğendi.
  7. dreamitdoit

dreamitdoit Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    Birinde ilac oldugunu nasil anliyorsunuz?

8. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    sheredded brothers koşmak kas yakar diyicek kadar bilgisiz vücut ilaçlı olmaya bilir çünkü gazete koymamış spora başladığı anda yani belli bir tarih yok daha uzun bir süreçte natural olarak böyle bir vücut yapılabilir ancak 3 aylıksa ilaç vardır vücut geliştirme sporu ikiye ayrılır biri natural biri not natural yani hormonlar steroid vb natural olan vücut geliştirmide temel mantık vardır 1) iyi beslenme (eksik noktalarda supplement desteği) 2)iyi antreman programı 3)uyku bunları düzgün yapmak için internetten pt almaya gerek yok diye düşünüyorum natural olmayan vücuda gelirsek bilimsel bir iştir ve doktor kontrolleriyle yapılması lazımdır buda uzaktan değil canlı görüşerek olur o yüzden bana mantıklı gelmedi ancak ege fitness sanırım bu tarz bir şey yapıcakmış yaşam koçluğu adı altıyla bundan alırdım karşilicak durumum olsa çünkü sadece vücut geliştirme değil aynı zamanda hayata bakış açınızıda değiştirebilir onun dışındakilere olumlu bakmıyorum

Sayfayı Paylaş