1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yorumlar ve Program Önerisi

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve preston tarafından 14 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38

Haklısıın diez ,forumda arama yapar diye düşünmüştüm ..

Preston jelibonda jelatin var buda eklemlere iyi geliyor,güçlendiriyor.

Ya da aktarlardan sığır jelatini bulabilirsin. yağda içermiyor. böyle daha iyi olur sanirim.

Son düzenleme: 6 Haziran 2009
    preston ve diez bunu beğendi.
  2. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkürler.Fazla abartmadan almaya çalışacağım.Umarım iyileşir biran önce...

3. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
  4. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    kollar oldukça hacimlenmiş...
    genetik olarak şanslısın, vücudun çalışmalarına iyi tepki veriyor!
    ancak yağ oranın yüksek sanırım, karın çalışmıyor musun? ya da çalışıyor olsan bile bu yağ oranı ile bişey görünmez...
    hazır havalar da ısınmışken biraz kardiyo ile daha define olabilirsin diye düşünüyorum...

tebrik ederim!

preston bunu beğendi.
  5. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Karın çok fazla çalıştığım söylenemez.Başından beri en çok boşladığım yer diyebilirim.Nedense bir türlü sevemedim.Antremanlarda karın çalışmaya konsantre olamıyorum.Yağlanma kısmına gelince.Bu benim isteğim dahilinde olan bir konu.Ağustosda askere gideceğimi yazmıştım.Zaten orada kilo vereceğimi hesaba katarak askerden önce biraz daha bulk olmaya çalışıyorum.

Benim en muzdarip olduğum konu omuzlar ve arka kol.Tricepslerin iç kısmı gelişirken dış kısmı neredeyse aynı sayılır.Bicepsin yanında arka kolun zayıf olması kollarımın hacimli görünmesini engelliyor.

Omuzların geliştiğini görebiliyorum ama omuz başlarım tabiri caizse patlamıyor.Yani o omuzların yan tarafa taşan görüntüsü oluşmadı geçen o kadar zamana rağmen.Tabi arada da daha önce bahsettiğim bir bilek sakatlanması vardı ki Allah kimseye vermesin.Şuan bilek beni korkutuyor ve ağır kilolar giremiyorum.Buna rağmen bicepslerimin tepkisinden memnunum.

Askerde zorunlu bir definasyon dönemi olacak zaten.Olur da çok rahat bir yere düşsem dahi özellikle sabahları kardiyo yapmaya niyetim var.Umarım askerlik dönüşü daha belirgin ve yağ oranı düşük bir vücudun fotoğralarını da koyarım.

6. galois91

galois91 Üye

Beğenileri:
    187
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Eskişehir
    Bence oldukça güzel ilerleme kaydetmişsin. Omuzlar biraz daha iyi olabilir ama çok da geri durmuyor.
    Bence göğüs geride kalmış biraz daha ağır setlere girebilirsen görüntü daha da iyi olacaktır. Bunun yanında en dikkatimi çeken önkollar oldu. Oldukça gelişmiş duruyor. Özellikle son resimde... Belki tricepsin gelişmemesinin sebebi de buradadır. Triceps hareketlerini yaparken bi şekilde önkolları fazlaca devreye sokuyor olabilirsin.

Bu arada askerliğini yapmış biri olarak, kütleyi korumanın oldukça zor olacağını söyleyebilirim. Evet hemen her öğün et çıkıyor askerde ama üç öğünün üzerine çıkmak özel durumlar harici çok zor.

preston bunu beğendi.
  7. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında ben de en çok göğüs olarak geliştiğimi düşünüyorum ancak yeterli değil tabiki.Önkola göre biraz geri denilebilir.Ancak definasyonla hatları belli olursa çok daha iyi duracaklarını düşünüyorum.Keşke tricepsler de ön kol gibi gelişse ama tam olarak nedenini bilrmiyorum.Özellikle arka kol hareketlerinde nizami yapılışlara daha bir dikkat ediyorum ama herşey dört dörtlük olmuyor malesef.

Temmuz 10 a kadar salona devam edeceğim ama ondan sonra 1 ay kadar tatilim var.Memlekete gitmem gerek ve malesef aialemin yaşadığı yerde salon yok.Bu 1 ay zarfında daha çok yüzme ve vücut ağırlığı çalışmaları yapacağım.Daha sonrasında da askerlik.

İnşallah çok daha güzel resimler koyacağım günler de olur.

Son düzenleme: 18 Haziran 2009
  8. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Eskilerden birkaç resim.Denizde olanlar 2008 yılına, evde çekilmiş olan ise 2007 yılına ait.2008 yılındakilerde 3 ya da 4 aylık bir geçmişim vardı.

[​IMG][​IMG][​IMG]

9. orhan

orhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    goğüs ve kollar iyi fakat karınada bıraz yüklen derim

10. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    göğüs yapın güzel ben karını es geçme derim yinede sen bilirsin düzenli çalışmaya devam et daha sonra düzenli kardiyoyla şu fazla yağlarıda yaktın mı işte o zaman on numara olur...

11. cem_846

cem_846 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    üst göğüsü beğendim(Y)

Sayfayı Paylaş