Yine başladım, yeni başlıyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ahmet28 tarafından 18 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ahmet28

ahmet28 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese selamlar
    Öncelikle belirtmeliyim ki bu konuda içimi döktüm ve sporla alakalı her hangi bir bilgi bulunmamaktadır.
    Uzun zamandır forumdan uzaktım ilk mesajımı baktım 2011 de atmışım. Zaten toplamda üç postum var. Değerli arkadaşlar kişisel olarak sakatlıklardan ve bazı durumlardan 3 ay yap 6 ay yap 1 yıl yap bırak şeklinde spor yaptım. Bu yaşım için erken gelecek ama artık vücudumun şeker,çikolata,cips,kola gibi besinleri tolere edemediğini hissetmeye başlamıştım. Çok yoğun bir buhran dönemi sonrası bu hissi fark ettiğimde 120 kiloydum. 1 yıl spor yapıp verdiğim kilonun 10 fazlasına çıkmıştım. Diyete başladım, sigarayı bıraktım. Spor yaptığım dönemde bile içerdim ve sorun yaşamazdım. Üzerinden sadece 2 yıl geçmesine rağmen ciddi sorunlar yaşamaya başladım.O an katlanılmaz bir işe yaramazlık duygusu kapladı beni ama çıkışta belliydi. Diyete 1,5 ay önce başladım. Bu konuyu kendimi rahatlatmak ve motivasyon için açıyorum. Spora tekrardan başlamanın mutluluğu var üzerimde sanki zafer kazanmışcasına. Şu an 113 kiloyum farkı net hissediyorum. Bu konuyu inşallah bir kaç ay sonra tekrar uplayıp farkı kendime göstereceğim. izninizle bu konuyu da buraya park ediyorum. Hepinize sağlık, huzurlu ve sporlu hayatlar dilerim. Bisiklet sporu yapan arkadaşlar varsa planıma göre 1 yıla bende yarışlardayım. Rakip geliyor :)

mrthr35, Kardanadam88 ve Winches919 bunu beğendi.
  2. Toprakbody

Toprakbody Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Spora yeni başlayan herkese başarılar dilerim. Dileğiniz gibi bir vücut yapısına kavuşursunuz.

mrthr35 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş