Yine Başladık.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cloud tarafından 17 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Cloud

Cloud Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Muhasebe
    Yer:
    İstanbul
    Uzun süredir forumda yoktum askerde olduğumdan çok şükür bitirdik geldikte neyse şimdi çok fazla şeye yine başladık. Ben biraz kafa toplayıp spor'a başladım. Yalnız sıkıntı şurda şimdi tabi sporcu adam eskiden 2 sene yaptım bu işi ona göre yedim içtim falan. Şimdi ben salon'a giderken peder bey çıkışıyor ordan yine başladık:).Neyse eve geliyoruz falan yemek yicez canım harbiden pilav çekmiş yani ama bu seferde annem atlıyor yine başladık. Sabah işe gidiyoruz falan pederle çalışıyoruz biz spor'a gitmezkende yumurta yiyoduk.Soruyorum ne yiyelim falan yumurta diyince yine başladık diyo peder. Geçen h.sonu dedim mangal yakım falan bu sefer 2 si birleşti yine başladık:). Bu arada spor'a başlayalı 2 gün oldu dün bir bugün 2 sevgilim anam babam kardeşlerim herkes yine başladık diyo. Hakkaten ben yine başladım da bu kadar adamın benim yine başlamamı beklememesi ilgincime gitti bide can sıkıcı bir hal alıyor hani bişey yapınca spor'la alakası yok ama içimden gelsede bir bakıyorum ki biz yine başlamışız beni anlayanlar olur. Şimdi bugün 3. gün ben yine gidicem salon'a zaten kondisyon 0 ağırlıklara bakıyorum iyice ağırlaşmışlar görmeyeli falan sorun değil 3 5 aya hallederizde bu yine başladık meselesi bakalım ne kadar sürücek:)...

Danny Boy, Pulbiber072 ve GencGrafiker bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş