ygs-lys zamanı değişim hikayem

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve tırınk tarafından 21 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. tırınk

tırınk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    11 Ağustos 2014de başladım başladım spora ve hocası olmayan bir yere gidiyordum maddiyattan dolayı
    ilk ölçülerim
    kol 33
    göğüs 98
    omuz 113
    bel 72 (yanlış ölçmüş olabilirim)
    bacak 54 (yanlış ölçmüş olabilirim)
    boy 189 kilo 80

ilk başladığımda pek yemeklere dikkat edemedim annemle babam hastanede kalıyorlar diye ama yinede elimizden geldiği kadar yaptık bir şeyler
    6 ekim 2014 babamı kaybettim 3.5 sene kanserle savaşı son buldu ve her canlı gibi oda ömrünü tamamladı mekanı cennet olsun ve 1 hafta ara vermek zorunda kaldım bu süreçte cenaze işleri için

12 Ekim 2014
    kol 34
    göğüs 101
    omuz 116
    bel 87
    bacak 62
    boy 190 kilo 84 falan olmalı
    başka spor salonunda bir hoca ile muhabbet kurdum ve ölçülerimi aldıktan sonra 3 aylık bir program yazdı
    bu üç ay içinde 1 ay boyunca protein tozu kullandım, malum kurban bayramı vardı dikkat ettim proteinli beslenmeye
    bu üç ay içinde belim sakatlandı 1 ay spor yapamadım
    bu üç ay içinde zehirlendim 1 haftada 4 kilo verdim
    bu üç ay içinde 20lik diş çıkardım, çok sancılı bir süreçti 1 hafta boyunca yağlı tuzlu ne yiyebiliyorsam yemeye çalıştım

21 Ocak 2015
    kol 37
    göğüs 109
    omuz 120
    bel 88
    bacak 60
    boy 190 kilo 91

pes etmek yok çalışmaya devam hedef 100 kilo lys sınavına kadar
    1997 kasım doğumluyum yaşı siz hesaplayın lise son sınıf öğrenicisiyim ve bu sene üniversite sınavı var
    sınava girecek herkese başarılar şimdiden
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ocak 2015 ---
    Fotoğraf yüklemesi yapmaya çalışacam ama başlangıçta pek fotoğraf çekmemişim artık kısmet diyelim ve gelişimle ilgili yorumlarınızı bekliyorum

2. tırınk

tırınk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    22.01.2015 perşembe yine belimi incittim. 2 hafta spor yok en az dershane falanda var sağlik olsun birakmak yok

3. HasanCK

HasanCK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim bende lise sonum üniye hazırlanıorum, sporda 6. ayım. Haftanın 7 günüde eve 11de geliorum, herkes sınavıma odaklanmamı spora gitmememi söylüo. Sırf burdaki salonuma devam etmek için istanbulda okumak istiyorum :)

Sayfayı Paylaş