Yeterli mi Dahası Lazımmı YARDIM!

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve eklotje tarafından 14 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. eklotje

eklotje Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba hocalarım:
    1 hafta önce şu protein tozunu aldım DYMATIZE NUTRITION Whey&casein Blend ELİTE GOURMET 5LBS

İÇERİĞİ: 1 ölçeği (32.4 gr)
    Enerji......125kcal

yağdan kalori.....15kcal

toplam yağ.....1.5g
    doymuş yağ..... 0.5 g

toplam karbonhidrat.....6g
    şeker....0g

protein.....19g(min)

kalsyum....250mg

demir....<1mg

sodyum.....95mg

potasyum....240 mg

şeklindedir. Hocalarım ben basketbol oyuncusuyum 1.94 ün üzerindeyim ve 90 kilo civarı seyrediyorum. 19 yaşındayım atletik koşan sıçrayan pota altında itişen mücadeleye giren bir oyuncu tipiyim bunları anlattığımda ankarada ******den bana bu ürünü verdiler. ben ultimate yada optimum diye gitmiştimde herneyse şimdi ben şuan haftada 3 gün ağırlıık(bb) 3 gün top antrenmanındayım yaklaşık 1 ay sonra sezon başlayacak ve ağırlıklar haftada 2 ye hatta sezon içinde haftada 1 e kadar düşecek 11 yıldır aralıksız spor halindeyim kaslar için biraz daha hacim ve güç istedim ve bu tozu verdiler bana eski bir oyuncu abim de benim için creatin yada animal pump gibi şeylerde kullanabilirsin dedi ama pek bir bilgim yok bunlar hakkında hepsini alırsam yüklenmezmiyim karaciğere fazla anlayamıyorum yardım bekliyorum sizden. iyi mi aldığım toz benim işime yararmı yoksa bunun yanına ekstra creatin ve enerji için birşeyler almam bana zarar vermeden fayda sağlayacakmıdır. hangi marka hangi ürünü ne şekilde kullanmamı önerirsiniz yorumlarınız çok önemli benim için o yüzden uzun uzun yazıyorum teşekkürler..
    Not. elimdeki tozu 1.5 ölçek ten 2 kere sabah kalkınca ve antrenmandan sonra alıyorum off günlerde sadece sabah kalkınca 1.5 ölçek suyla hepsi

2. eklotje

eklotje Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımcı olabilecek kimse yokmu bir fikrinizi söyleyin lütfenn !!!

3. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    ıyıkı ultımate ve optımum almamıssın bence dymatıze proteın tozunda bır numara :D caısenden 2 wheyde ıse 5 kutu bıtırdım ıso 100 ve caseın elıte kullanıyorum cokta ıyı ve faydalı bır urun. gelelım kullanım seklıne antrenman gunlerındede off gunlerdede aynı sekılde supplement alımına devam etmelısın öncelıkle bunu dıyım recıvery ıcın bunu gereklı göruyorum. sabah kalkınca 1 servıs whey antrenmandan sonra 1 servıs whey aksam yatarken 1 veya 1.5 servıs caseın proteın tozu alırsan sana yetecektır. yok ılla 3 yetmez 4 ıcıcem dıyorsan bu yazanlara 1 de antrenmandan 45 dakıka öncesıne eklersın ama cok olur o zamanda . aromaları neli senınkılerın ?

4. eklotje

eklotje Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hocam bendeki tek bir kutu toz blend karışım whey ve casein içeriyor çikolatalı ve tad süper suyla alıyorum hep süt emilimi azaltıyor diye milk shake gibi :) sabah kalkınca 1.5 ölçek antrenmandan sonra 1.5 ölçek alıyorum ama bana kas geliştirmemle birlikte kas gücü ve enerjide lazım maçlarda filan beni ön plana çıkarabilecek bişeyler arıyorum ama hepsini bir arada kullanırsamda nasıl olcak bilmiyorum yardım bekliyorum o yüzden :)

5. nasip

nasip Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    enerji ye gerek duyuyorsan nox ürünü alabilirsin bi göz atmani dilerim arkadaşim basketci oda kullaniyor nox gayette memnun :)

6. eklotje

eklotje Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    animal pack , yada pump gibi isimlerden bahsettiler onlar işimi görürmü nedir yada amacı işlevi yada nox ların + ları - leri nelerdir birazcık bilgilendirirseniz sevinirim

7. eklotje

eklotje Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar yardım edebilcek kimse yokmuuuu

8. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bence kazein proteini olduğu için sabah değilde akşam yatmadan 1 ölçek almanı öneririm ayrıca ant günleri antrenmandan hemen sonra 1 ölçek yeterli olucaktır. İyi besleniyosan daha fazlasına gerek yok zaten protein tozundan bi mucize bekleme sadece senin beslenmeni düzenlicektir hafiften. Enerji veya güç istiyosan bsn noxplode, mp assault gibi ürünleri incele derim forumda konuları mevcut. Kreatine gerek yok performans arttırıcı ürünleri yeterli olucaktır. Kolay gelsin

edit: ayrıca tekrar almayı düşünüyosan kazein yerine whey, izole yada kompleks protein tozlarını seç

Son düzenleme: 15 Ekim 2012
  9. muratcan.biceps

muratcan.biceps Üye

Beğenileri:
    540
    Ödül Puanları:
    93
    antrenmanların şiddetli ise sabah ve yatarken al geriye kalan gün içerisindeki beslenmene dikkat et derim.ilerde bir amino birde enerji ürünü ekleyebilirsin bu stack e

Sayfayı Paylaş