Yetememek

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve lpr2411 tarafından 13 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    herkese merhaba var mı benim gibi böyle tepki gören bilmiyorum da , yeme düzenime dikkat ediyorum sporu aksatmamaya çalışıyorum dikkat ediyorum. Vücudun naturel şekilde belli bir hızda geliştiğini biliyorum ama bunu yalnızca ben biliyorum sanırım. Sabah yulaf yiyorum gün içinde de tavuk yiyorum diyince mesela herkes sanıyor ki bi anda 100 kg kaslı ve düşük yağ oranlı biri olacağım. Yok arkadaş anlamıyor bu millet özellikle yakın arkadaşım hala bana yetersiz gözüyle bakıyor. e çabalıyorum yani uğraşıyorum gidip orkun ışıtmak videosunu gösteriyor bak bir ayda ne yapmış diye , ki vücudumu öyle kötü de görmüyorum. Sırtım eksik biraz diğer yerlere göre. Bu spor yapmayan insanların beklentisi ne olacak anlamıyorum.

2. ShreddedLion

ShreddedLion Üye

Beğenileri:
    171
    Ödül Puanları:
    53
    Sen böyleyken acımasız ve cahilce gülenlerin, sen büyüdükçe nasıl acı çeker gibi ve kıskanarak yüzlerini buruşturduklarını yine bizzat sen kendin göreceksin. Merak etme. Kullanmayı bil bence. O tip vasıfsız yorumlar hırsıma hırs kattı benim. Senin de katsın.

Sayfayı Paylaş