1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Yeniyim Tavsiyelere İhtiyacım Var

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve MehmetDe. tarafından 7 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. MehmetDe.

MehmetDe. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

1.83 boyundayım kilom 84. Vücut geliştirmeye başlamayı düşünüyorum. Kilo vermem gerekir mi? Birde vücut tipleri oluyormuş etkomorf diye bunlardan hangisiyim bilmek istiyorum.

2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Omuzlarınız dar olmaya meyilli görünüyor geliştirmeniz lazım daha çok bir spor salonuna yazılmanızı tavsiye ediyorum eğer kendi şartlarınızda çalışmanız gerekiyorsa Barfix,Şınav,Mekik,Squat gibi antremanlar yapın beslenme programınızı da düzenlemenizi yağ,şeker ve unlu mamüllerden uzak kalmanızı tavsiye ederim protein yüklü beslenin endomorf vücut tipine de benziyorsunuz çok hızlı yağlana bilirsiniz dikkat etmelisiniz fakat güçlü kas yapısına da bir o kadar sahip olabilirsiniz fakat bu sizin elinizde olan bir şey vücudunuzu disipline sokun yağ şekerden unlu mamüllerden uzak proteinle yaşayın ve besin öğelerini takip edin mutlaka dambıl çalışması yapın ve kendinize ait 5 yada 10 kg size ait dambılnız olsun size ilk başta 5 kg öneririm ve kardiyo çalışın yağ yakmanız lazım başarılar ;););););)

Sayfayı Paylaş