Yeniyim 2 dakikanızı ayırıp yardım edermisin size zahmet

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve NewPersonel tarafından 22 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. NewPersonel

NewPersonel Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Operatör
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar arkadaşlar öncelikle herkese kolay gelsin
    Adım erkan, yaşım 22 , boyum 185, kilom 123

Otomativ sanayide renault parcalarini üreten bir fabrikada 8 saat çalışıyorum.
    2 yıldır evliyim evlenmeden önce gencligim sürecinde hiç 80 kilo görmemiştim ama askerlik ve evlendikten sonra bu kilolara çıktım ama artık yeter yaşam tarzımı tekrar degistiriyorum eskisi gibi olucam kilo vermek icin kendim böyle bir beslenme programı yaptim kendime sizce nasıl yorumlarınızı esirgemeyin eleştirilere açığım.
    Sabah 6 kahvaltı: 3 adet haşlanmış yumurta 1 tam diğer ikisinin beyazı, 5 adet zeytin, 2 ince dilim salam,bir kibrit kutusu peynir, 1 domatez ,1 salatalık, 1 çay kaşığı ev yapımı reçel, 2 dilim çavdar ekmeği, 2 tutam maydanoz ve dereotu

Saat 9 ara öğün : is yerinde 4 adet kavrulmamış ceviz veya 6 adet kavrulmamis yagsiz tuzsuz badem veya 1 adet yeşil elma her gün değişiyor

Öğlen 12 öğlen yemeği: 1 kase yoğurt ,1 kase çorba, makarna, bulgur , pirinç veya makarna hangisi varsa 3 çorba kaşığı, sebze yemeği varsa 4 çorba kaşığı sebze yemeği.

Ara öğün saat 4 : 1 fincan sekersiz turk kahvesi , 1 kase yoğurt ve 1 adet yesil elma

Aksam yemeği saat 7 : 1 büyük kase zeytin yağlı limonlu mevsim salatası, 1 kase çorba, 1 adet haşlanmış derisiz yağsız but , 5 çorba kaşığı sebze yemeği.

Saat 10 ara öğün : 1 bardak yeşil çay, icip yatıyorum çünkü başka ara öğün seçeneğim kalmadığı için sürekli aynı şeyleri yemek istemiyorum açlığımda olmuyo pek zaten.
    Evet arkadaşlar sizce nasıl yorumlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler ..

2. Juavel

Juavel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Nasıl beslenme programın yararlı oldumu?

3. Furkan221635

Furkan221635 Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    38
    Bu beslenmeyi sporla destekliyor musunuz? Kalori takibi yapmanızı şiddetle tavsiye ederim. 500 kalorilik bir açıklık yeterli olacaktır. Bence sabah 1 tam ,2 yumurta beyazı yerine 3 tam tercih edebilirsiniz. İyi şanslar ...

4. Turgayvurdu

Turgayvurdu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    spor yapıyormusunuz

Sayfayı Paylaş