yeni supplement kombinasyonu için erken mi acaba

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve metallica tarafından 2 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    öncelikle herkeze iyi akşamlar ben 3.ayıma girdiğimde amino222 ve optimum %100 whey gold aldım kullandım şimdi 5. ayıma giriyorum ve animal pump ve stak çok övülüyor bende yaza girerken artık daha iyi bir yere geldiğimi görmek istiyorum ama aklımda acaba sorusu geldi acaba erken mi bunlar için yada erken alırsam ne olur
    cevap veren herkeze şimdiden teşekkür ederim

2. berg

berg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bence animai lstak icin cok erken daha 5. ayında pro-hormona başlarsan ileride ne kulanıcan , stak yerine creatin türü bir ürün eklesen bence senini icin daha yararlı olur die düşünüyorum.

3. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevabınız için teşekkür ederim birde bir soru daha soracağım animal cuts da almak istiyorum yağlarımdan kurtulmam için ama stakla beraber param yetmez çünkü pumpda düşünüyorum sizce napmalıyım (yani ya pump+stak yada pump +cuts)

birde bir şeye kafam takıldı şimdi pupmda su tutma özelliği var ben pumpla cuts alırsam cuts dada su atma özelliği var nasıl olcak o ?

birde olmaz diyen yani erken diyen arkadaş niçin öyle dünüyorsun bana bi zararı olurmu acaba yoksa aldığıklarım boşamı gider yani ??

4. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    kullan ya da kullanma demeyeceğim zaten kafaya koyduysan önüne kimse geçemez
    fakat ürünleri yurt dışından getirtebilirsin.
    creatin olsun amino olsun stak olsun senin için daha avantajlı olacaktır...

5. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevabınız için teşekkür ederim ama daha 17 yaşındayım nerden nasıl temin edeceğimi yani yurt dışından nasıl alacağımı bilmiyorum peki kombine olurmu pupmla+cuts yada pumpla stak2 olurmu ben yağsız ve fit kaslar istiyorum üçünü almaya para yetmez birde şu yukarda yazdığım birisi su atıyor birisi su tutuyor o nasıl olcak

6. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevap veren yok bari bir şey daha sorayım bunları kullanırken ayriyetten amino asitte kullanmam lazım mı ?

7. f.w.nietzsche

f.w.nietzsche Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle forumu biraz daha okumanı öneririm sadece soru sormaktansa öğrenmeye odaklanmalısın.
    alınma ama herkes soru sormak için başlık açmaya kalksa sen düşün neler olur sorduğun soruların cevapları forumda mevcut biraz araştırarak tüm istediklerini hatta fazlasını bile elde edebilirsin..

8. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    forumu baya aradım ama sorduğum soruların cevaplarının hiç bir tanesini cevaplan konu görmedim sorularım şunlardı

1)animal pump+cuts kombine olur mu (sormamın sebebi özelliklerinde birisi su tutuyor birisi su atıyor o yüzden)
    2)animal pump+stak2 nasıl olur amacım yağsız kas olduğu için^
    3)bu iki kombineden birisi alırsam yanında amino asite gerek var mı ayiriyetten

9. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    sayın berg animal stak bir pre hormon mudur?
    Animal stak vucudumuzdaki mevcut testosteron seviyesinin kullanabilirliğini arttırmaya yarar, bu işleviyle bir pre-hormon mudur ?

Ingredients: [Universal] Animal Stak

Ingredient NameQuantityVitamin C100mgVitamin B610.5mgMagnesium450mgZinc30mgChromium100mcgLongjack Extract250mgAvena Sativa250mgTribulus Terrestris500mgMucana Puriens250mgAlpha Glycerylphosphorycholine50mgArginine Alpha Ketogluterate (A-AKG)n/aArginine Ketoisocaproate (KIC)n/aCalcium D-Glucarate100mgDiindolylmethane100mgBeta Sitosterol250mgSaw Palmetto200mgPygeum Africanum50mgAcetyl-L-Carnitinen/aPhosphatidylserinen/aLysophosphatidylcholine50mgMilk Thistle200mg

10. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    1. Pump ve Cuts kombinesi olmaz. Ayrıca daha 17 yaşındasın, metabolizman kat kat hızlı. Cuts ve pump gibi ürünleri kullanmana hiç mi hiç gerek yok.

2. Pump ve Stak2 , bunların yanına Nitro ve Pak da kullanıldığında sonuçları gayet açık ve net. Ama günlük kullanacağın hap sayısı 35 adet. 5 aylık sporcu isen, daha kütle kazanmamışken, bunları hiç mi hiç almana gerek yok.

Bunlardan hariç;
    Bu ürünler ciddi ürünlerdir, şakası olmaz. Beslenmenden bahsetmemişsin. Düzenli ve gerçekten sağlam bir beslenmen olmalı ki böyle ürünlerden maksimum etki alabilesin.

Kendimden örnek vereyim;
    Bu spora ilk olarak amino ile başladım ( spora başladıktan yaklaşık 3 ay sonra). Yaklaşık 5 ay kullandım. Bu 5 aylık süreçte beslenmem bana yetiyordu ve kütle artışı sağladım. Daha sonra farkına vardım ki ben yediğim öğünlerle protein ihtiyacını karşılayamıyorum ki o zaman whey protein aldım. 12. aya kadar gayet güzel verim aldım ikisinden.

Bundan sonra insan farklı bir şeyler denemek istiyor. Tavsiye üzerine No Xplode, Universal Creatine, Animal Pak, BCAA aldım ve gayet memnunum. Bunun yanında beslenmem de üst safhada. ( Bütçem böyle şeylere uygun. Herkesin ki keşke benim gibi olsa. )

Şu an Nitro Tech, Optimum Whey, Animal Pak, No Xplode, Creatine kullanıyorum. Yaklaşık 1 ay sonra ara vericem hepsine ve vücudun kendisini toplamasını sağlayıp Check Up ' a gireceğim.

Dışardan bakıldığında " Aman nolacak, girerim 2 ağırlık kaldırırım, senin gibi şişerim bende" diyen insan çok. Hiç biri farkında değil olayların. Ben de tabi tabi değip geçiştiriyorum; çünkü kimseyle sidik yarıştırmam.

Yazdıklarımı kayda değer edersin umarım. Burdan düşün ki aylık giderim ne kadar. Kendini ona göre hazırla.

Sonuç olarak şimdilik sadece whey + amino sana kat kat yeterli.

Sabah kalkınca whey, spordan önce amino, spordan sonra amino, yaklaşık 45 dakika sonra yine whey kullanman verimli olacaktır zaten.

İnşallah istediğin vücut tipini elde edersin. İyi sporlar...

11. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    ilk önce cevap verdiğiniz için teşekkür ederim
    ilk önce beslenmem hafta içi sürekli aynı
    07:00 kalk whey %100 protein iç
    07:40 5 yumurta (2 sarı ile )
    13:30 makarna ,pilav (varsa nohut bezelye vss)
    15:30 amino alırım spora girerim
    17:30 gene amino alırım ve cardio ya geçerim(bu kardio ya yeni başladım)
    16:15 whey protein içerim gene
    17:00 gibi 300-400 gram tavuk göğüsü salata yerim
    bu saatden sonrada ağzıma azcık meyveden başka bişi sormam

hafta sonlarıda sadece sabah aç karna gene protein tozumu içerim ama fazla dikkat edemiyorum beslenmeme

şimdi ben bu ürünleri neden bu kada istekliyim param yeter sorun yok ben bundan 15 ay önce falan çok kiloluydum kendi çabalarımla baya kilo verdim koşu ağırlık falan ama bilinçsizceydi yani şuanda ciddi anlamda yapıyorum hocamın programı ile özen göstererek işte ama bende amino asite veya protein tozuna rağmen bi gelişme yokk ama bu ürünlerin çok iyi olduğunu duydum ve beni istediğim kıvama getirceğine inandım spora vücudum yatkın 1.87 boyunda 88 kiloyum basket geçmişim var yani

birde bu kombine neden olmaz soylermisiniz pumpla olan kombine ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:31 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:28 ----------

hee şimdi aklıma geldi işte birde o kadar hap vücudumu yani organlarımı çok yorar diyede düşünmüyor değilim o konuda ne yapcağımı bilmiyorum artık yada daha iyi bi kombine varrsa bildiğiniz aklınıza yatan soylerseniz sevinirim

12. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    ee bana soruduğunuz sorulara cevap verdim ama bişi demediniz yani durum bu ve kullanmak istiyorum genede yukarda tekrar soruda sordum siz biliyorsunuz galiba cevap verirseniz sevinirim

13. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Yeni gördüm kusura bakma. Pump'ın içeriğinde az mıktarda da olsa creatine mevcut. İkisi birbirine ters supplementler. İkisi de pre-workout ürünü olarak geçiyor. Yani, cuts kullanımı; sabah kalkınca aç karna 1 paket, antremandan 30 dk önce 1 paket şeklinde. Pump kullanımı da antremandan 30 dk önce 1 paket. Böyle olunca hem boş yere mideyi yoruyoruz antremandan önce hem de su tutma etkisi ile su atma etkisini bir araya getirmiş oluyoruz.

O yüzden aynı markanın pre-post workout ürünlerini kullanabilirsiniz. Örnek;
    -Gaspari Superpump250 - Sizeon
    -Bsn No Xplode- Cellmass
    -Jack3d - Scivation Xtend ( Olabilir ) olabilir.

Ama dediğim gibi bu ürünler ciddi ürünlerdir. Yemek yeme düzeniniz gerçekten sağlam olmalı ki etki maksimum olsun.

14. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevabınız için teşekkür ederim beslenme düzenim ordaki gibi arada daha fazla protein aldığımda olabiliyor o zaman şöyle yapsam cuts+nitro kombinesi yapsam olurmu birde bu nitro amino asitmi oluyor ayriyetten amino asite gerek varmı yoksa bu ikisi yeter mi sizce ?

15. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    gene unuttunuz beni :))

16. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdi gördüm :) Kusura bakmayın. Dediğiniz kombine gayet uygundur. Nitro başlı başına bir amino asittir. BCAA kompleksidir. Sabah kalkınca aç karına cuts, antremandan 30 dk önce cuts ve antremandan sonra nitro uygun olacaktır. Nitro aldıktan 45 dk sonra da protein tozu da içerseniz işlem tamamdır :)

17. viperking

viperking Üye

Beğenileri:
    124
    Ödül Puanları:
    53
    ``15:30 amino alırım spora girerim
    17:30 gene amino alırım ve cardio ya geçerim(bu kardio ya yeni başladım)``

eger programin boyle ise yani 2 saat agirlik calisiyorsan bir gelisme bekleme. Amacin cok siki definasyon deilse tabii.

5. Ay bence bahsettigin supplementler icin cok erken. Daha vucudun yavas yavas kendini tanimaya basladi. Bence yaptigin antremanlar yaninda iyi bir beslenme sana yetecektir. Yok illa supplement diyorsan da protein tozu amino glutamin ve BCAA yeterlidir. Bunu da besinle alamadigin proteinleri almak icin kullanirsin.

Dier bir hata amino ve protein tozunu antreman oncesi alman. Bence antreman oncesi 100gr et ve yagsiz makarna sana cok daha iyi gelecektir. Protein tozu ve amino bence antremandan sonra vucuduna acil protein yuklemesi icin almalisin.

Bahsettigin urunler icinse VG de en azindan 1 yilini bir doldur bakalim, gercekten agir antremana girmeyi ogren. Artik olcu alamaz hale gel ve bu platoyu asmak icin bu urunleri kullan

18. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevaplarınız için teşekkür ederim özellikle sana snnozlm şu elimdekiler bir bitsin o cuts ve nitro yu kullancam peki bunların bana maliye ne olur ikisinin ve benim hocam saçmaladı biraz galiba onuda sormak istiyorum şimdi universal pump ın damar genişletme özelliği varya hocam işte beyin ve kalpteki damarlarda genişler çok sakıncalı falan dedi doğrumur acaba?

19. snnozlm

snnozlm Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Her şeyin fazla kullanımı zarardır. Pump, bir nitrik oksit tetikleyicisi ürünü olduğundan damar genişletip kanın kaslara daha çok pompalanması sağlamaktadır. Yan etki olarak, şu an No-Xplode kullanıyorum, uyuyamama sorunu yaşayabilirsin. Çünkü nabzın çok yükseliyor. Bu tip ürünler için de kullanım olarak cycle önerilir. 8 hafta kullanıp 4 hafta kullanmama şeklinde.

Sonuçta genişleyen damar daha çok kan taşır, kan taşıdığı kaslar da o kadar çok gelişme gösterir. Bunun kalp ve beyin için riskini de bilemiyorum. Konusunda uzman kişilere sormak gerekli.

Maliyetini yazmayı unutmuşum;
    Çeşitli internet sitelerinde mevcut ürünler. Forumun sponsorundan da alabilirsiniz. Bunun yanında yurt dışından da getirtebilirsiniz. Tabi ki gümrükte takılma riskini de göz önüne alarak.

Son düzenleme: 14 Nisan 2010
  20. metallica

metallica Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    cevap için teşekkürler şimdilik işte cuts ve nitro kullancam 3 hafta kullanıp bir hafta dinlencem ondada bakacam gerektiği kadar yağ yakımı oldumu memlun kaldımmı kaslar belirginleştimi diye eğer memlun kalırsam bir daha kullancam ama baktım gerek kalmadı bu sefer pump ve onun yanında başka bir şey kombine edip kullanmayı düşünüyorum şimdi ürünleri sipariş edicem 2 hafta sonrada kullanmaya başlıcam ona göre bir program çıkartıcam yarın onada yarın öğlen bir bakarsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş