Yeni Hardline %100 Whey 2,3 kg - 7,8 Gr BCAA

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 4 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. angel9

angel9 Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    her zaman olmasada tad ve faydası ters orantı içerio misal mega forte tad iğrenç ama ürün gzl :) ürün hakkında tad hariç yorum yapablcek varmı

2. asma

asma Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    ben beğendim. Gerçi bana pek farketmiyo tadı. Ama şöyle anlatabilirim vividentin şekersiz çilekli sakızları oluyor, hemen hemen öyle:)

3. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Herkesin Kendi Fikri Neticede Ama Bana Biraz Çileklinin Şekeri Fazla Gibi Geldi :)

4. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    oldum olası hardline dan kaçarım. bu urunede yanaşmayacağım. bir keresinde bipro aldık. ove ove bitiremediler. hiç bir numarası yok işte bildiğin whey. ustune ustluk birde fazladan para verdim. hardline urunleri bence ucuz deiller. bu whey - glutamine kapsul ve cromium kampanyası benide dusundurmedi deil. sonradanda bu eski olay aklıma gelince vazgeçtim.

spudd webb bunu beğendi.
  5. spudd webb

spudd webb Üye

Beğenileri:
    168
    Ödül Puanları:
    53
    cin fikirli hardline dan uzak durmak gerekir hep.toplamda kaç adette yada kaç ölçekte denilen miktarı veriyor bu önemli.tıpkı 9000 aminosu gibi dikkat etmek gerekir.
    ilk gördüğümde bende hemen vay be dedimde inceleyince öyle olamadığını gördüm.2 ölçek kullanım ,52 servis çıkması,aspartam kullanması büyük dezavantajlar

6. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar herkez tadı ile ilgili yorum yapmış etkisi nasıl ben muschletech nitro tech protein tozunu kullanıyorum bunun protein bcaa oranı daha yüksek etkisi iyise hardline geçicem

7. gorkem938

gorkem938 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1aydır kullanıyorum hediye gelen glutamine ile birlikte, kutu bitmek üzere.
    memnun kalmadım, güç artışı oldu ama bence kullanmasam da olurdu.
    bi de optimum denicem bakalım.
    ayrıca hardline nın çikolatalısının tadını hiç sevmedim, topaklanma da yapıyor.
    benim fikrim başarısız bir ürün.

8. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Whey protein tozundan nası bi numara beklediğinizi bilmiyorum ama ben gayet memnunum idman öncesi ve sonrası kullanıyorum vanilyalı tadı gayet güzel çözülme sorunu yok etkisinide ileride söylerim daha 1 haftadır kullanıyorum.

9. SerseriBeyfendi

SerseriBeyfendi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Amacım konuyu baltalamak değil ancak hardline ürünleri neden bu kadar ucuz.Hardline gibi bildiğim 2 tane daha türk firması ve onlarında fiyatları çok ucuz. Neden ?

Örnegin ;

Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein, 907 gr - 93 TL
    Hardline Nutrition Whey Pro 1.5 kg - 92 TL

Weider Amino 2200 (2700 mg - 325 tablet) - 155 TL
    Hardline Nutrition Amino 3000 320 Tablet - 95 TL

MultiPower CLA 800 mg 100 Kapsül - 88 TL
    Hardline Nutrition CLA ONE 1000 mg 100 kp - 60 TL

Hardline ürünlerinin içeriği diğer ürünlere göre 2.sınıf mı kalıyor? Veya başka sebebler mi var.Başka firmalara onca para yatırmaktansa o zaman hardline alırm daha iyi.Eminim bir çok üyede bu konuyu merak ediyordur

10. Mrozguryilmaz

Mrozguryilmaz Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    Defalarca söylendi hardline ürünleri hammadesi ithal üretimi türkiyede yapılıyor o yüzden ucuz geliyor ultimate weider gibi markalarda burada paketlense onlarda ucuz olur.

ernesto33 bunu beğendi.
  11. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    başka türk markaları olarak nanobolix ve nitrofull var

12. SerseriBeyfendi

SerseriBeyfendi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı olayı bilgisayar üreticisi casperde söylüyor.Ordan örnek verelim.Aynı özelliklere sahip iki bilgisayar casperde 1000 lira iken başka markada 1500 lira belki daha fazla.Aynı donanıma sahipsiniz ama klavye kasa kalitesi hapörler gibi farklılıkları var.Yeterince anlatabilmişimdir umarım.

Ayrıca etrafımda hardline kullanan kişiler var.Doğru düzgün bir etki göreni görmedim.Bu yüzden soruyorum.

13. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Optimum nutririon 2 lbs whey iherb.com'da 30 dolar (Yani amerikadaki satış fiyatı)
    Türkiyede 90 lira.
    Fiyat farkının nedeni distrübitörler ve vergiler.
    Biraz araştırma yapsaydınız söylediğiniz şeyin mantıksız olduğunu anlardınız.
    Vergilendirmesi ve ithalat şartları distrübitör sayısı vs... çok farklı olan elektronik ürünü ve ek besini kıyaslamak gülünç olmuş.

SerseriBeyfendi bunu beğendi.
  14. SerseriBeyfendi

SerseriBeyfendi Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    bodybuldingden baktım fiyatları ucuz evet.O mesajı yazmadan öncede bunun farkındaydım.

Öğrenmek istediğim şu aslında.25 gr alınan proteini vücutta bıraktığı ürik asit.parçalanma ve kana karışama süreleri.Dışarı atılma süreleri.Örnegin weiderle ile aynı mı ? Bu kaliteli farkı neyden kaynaklanıyor ?

Hardlineda diğer markalarnın gösterdiği etkisi gösteriyorsa neden kimse kullanmıyor.Etrafımda hardline kullanan 3 arkadaşım var.Bir etki göremediler.Gittiğim salondada iyi bir vücuda sahip olanlar unıversal weider bsn ultimate gibi markalerı tercih ediyor.Bunca adam parasını boşa mı atıyor ?

Bu adamlar enayi yani ?

Bunlar takviye ürün olabilir ancak etkinisi görmemek mümkün değil.

Şimdi kim mantıksız ?

15. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Weider ile hardline tabiki kalite olarak farklıdır.
    Farkın nedeni üretim aşamasında kullanılan ayrıştırma ve saflaştırma teknikleridir.
    Örneğin en hızlı sindirilen whey hidrolize wheydir ama şimdi bir hardlinein ürünüyle weiderin ürününü kıyaslamaya kalkarsanız tabiki arada fark olacaktır.
    Aynı üründe bile ürün kalitesi çok değişken olabilir.Bunun içinde üretim aşamasındaki bir çok faktör etkilidir.

SerseriBeyfendi bunu beğendi.
  16. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Glutamine yok bunda aldım ve pişmanım yanında verdiği glutamine 2 haftada bitiyor zaten glutamin ve onculleri var diyerek satış yapılıyor ama glutamin yok bunda optimumda her olcekte 4 gr falan glutamin var fiyatı 140 lira her olcegındede 21-23 gr protein var bunun bır olcegınde 16 gr falan protein var asla almanızı tavsiye etmem glutamin yoksa bana göre işe yaramaz daha da hardlineden urun almam amino asit almıştım ondada glutamin yok optimum 10-20 lira daha fazla ama kalite olarak kat kat iyi

17. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showpost.php?p=368935&postcount=7
    Bahsettiğiniz ürün dahil olmak üzere piyasadaki hemen hemen her ürün glutamine ve öncüleri içerir.

18. LastExile

LastExile Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Türkiye - Adana
    Benim salonumdaki hocada hardline ürünlerini tavsiye etmiyor.Para vericeksin sonuçda Multipower veya Ultimate kullanmanı önerrim diyor.

Ben bu ürünler arasında kıyaslamaya giremem.Optimum daha iyi vs.Cünkü ilk kullandıgım whey bu.Ama içerigine baktıgınız zaman diğer protein tozlarından cokda geride kalır bir fark göremedim.tek fark ölçek. hem glutamin ve bcaa öncüleri acısındanda gayet iyi oldugunu düşünüyorum. Vanilyalısını kullanıyorum ve içmeside acayip zevkli :D protein bar yaptıgım zamanlarda sabahları sütle karıştırıp içiyorum :D kekin yanındada güzel gidiyor :D Vanilyalısının tadı gerçekden güzel.

Ürün başarısına gelecek olursak.Dedigim gibi karşılaştırma yapamam.Ama ben güzel sonuç aldım diyebilirim.

Ki şunada inanıyorum.Çoğu kişi artık hardline ın işe yaramayacagını düşünerek psikolojik bir etkiye giriyor. Marka takıntısı olan ve Hardline a direk marka olarak kötü bakan sporculara Optimum kutusu içerisinde bu ürünü verseniz Başarı açısından kötü diceklerini sanmıyorum.Takıntı meselsi kötü oluyor.

19. abraj

abraj Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese selamlar
    Bu benim ilk mesajım. Konu ve marka hakkında ilk mesajımda negatif düşündüğüm için şimdiden kusura bakmayın.

Satış yapan firma yetkilisi kullanıcılara hiçbir cevap yazmamış (istek üzerine bir tablo eklenmiş sadece o kadar) serbest bir satış politikası gütmüş oysaki ürüne fiyatı ve kalitesi anlamında güveniliyorsa her mesaja düzgün bir üslupla cevap verebilirdi.

2-3 aydır severek takip ettiğim sitenin sayın Admini fiyat performans açıklaması yapması gerekirken sadece ürünü diğer ürünlere göre savunmuş açıkçası daha fazla yorum beklerdim hatta yönlendirme bile yapabilirdi.
    Objektif bir yorum olduğunu düşünmüyorum.
    Sonuç olarak ben ürünü almak aşamasındayken vazgeçtim.
    Bir çok kişi vücudunu severek bu sporu yaptığı için özellikle vücudunu kaliteli ürünlerle beslemek ister çünkü burda tamamiyle öz sağlığımızdan bahsediyoruz hardline yetersiz bilgi eksik cevap ve dengeli olmayan satış biçimi ile benim kendi kendime elediğim bir ürün oldu.
    Umarım bu eksiklikleri giderirler ve ileride bir zamanda alıp deneriz.
    Not: Bu ürün reklamı altında hardline değil optimum almaya karar verdim ilginç oldu :)

20. gokhan0322

gokhan0322 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    kampanya bitmeseydi alırdım :/

Sayfayı Paylaş