Yeni başlayanlar için gıda takviye önerileri

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mrtylmz tarafından 3 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mrtylmz

mrtylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar. 184 boy 65 kiloyum. Amacım hem kilo almak hemde iyi bir vücuda sahip olmak. Son 1 aydır forumu takip ediyorum. 3 hafta öncede aktif olarak spor yapmaya başladım. Forumdaki başlangıç programlarından birini uyguluyorum. Butterfly vs..
    Yalnız benimde okul ve günlük koşturmacadan dolayı pek verimli beslenememe sorunum var. Hızlı bir metabolizmam var. Spora başladığımdan beri iştahim nispeten açıldı fakat gıda takviyesine ihtiyacımın olduğunu düşünüyorum. Ve forumda biraz araştırmama rağmen ürünler isim isim verildiği için ve bu ürünleri tanımadığım için buradan bana yardımcı olabilecek arkadaşlara sormak istiyorum. Hem belki benim durumumda olan arkadaşlar varsa bu başlık onlara da yardmcı olacaktr.
    Bu işe yeni başlayanlar için hangi ürünleri tavsiye edersiniz? Neleri kullanmalı? Forumda biraz araştırdım ama Protein Bar'lar hakkında başlık bulamadm ya da gözden kaçırdım. Protein barlar hakkındaki görüşleriniz?

2. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-protein-t8691.html
    bu link işinizi görecektir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş