Yeni başlayan ve amacı yağ yakarak kas kütlesini korumak olan birisi hangi supplementları kullanmalı

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Avocat tarafından 17 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Avocat

Avocat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar merhaba, ben spora yeni başladım. Amacım vücutta fazla bulunan yağları azaltırken kas kütlesini de korumak veya artırmak. Ancak biraz araştırdığımda günde iki-üç kez et, tavuk, balık vs. gibi gıdaların yenmesi ve proteinin bu şekilde alınmamasının gerektiği belirtiliyor. Çalışmam ve zamanımın kısıtlı olması dolayısıyla bunları tüketebilmem mümkün değil. Belki günde bir kez akşamları yiyebilirim ama öğle ikindi gibi zamanlarda yiyebilmem çok zor. Acaba bu öğünlerde takviye supplement alsam ne derece doğru olur? Ya da geçiştirebileceğim başka neler tavsiye edersiniz? Ayrıca yağ yakımına yardımcı olacak ve kasları korumamı sağlayacak supplement kombinasyonu da önerirseniz çok memnun olurum.

2. igormami

igormami Üye

Beğenileri:
    250
    Ödül Puanları:
    73
    Yağ yakımı için bir şey almana gerek yok. yağ yakma ürünlerine gerçekten para vermeni istemem. onun yerine şekeri tatlıyı kes basit karbonhidratı kesip kompleks karbonhidrata geçiş yap. ancak protein ağırlıklı beslen. diyorsan ki protein alamıyorum düzgün beslenemiyorum yağ yakmana engel olmaması ve kas kütleni korumak amaçlı izole whey kullanabilirsin.

Sayfayı Paylaş